Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 19:57, 02 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kuba napisał(a)


Wszystko piękne ale to to ujęcie zjawiskowe moje gratulejszyn


A dziękuję, wlaśnie na zdjęciu zauważyłam , ze ostatnie plyty jakieś rozjechane są...trzeba poprawić

Dominika11 napisał(a)
jesteś bezwzględna


Oj...przepraszam
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:26, 02 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Madzenka napisał(a)
Daj jeszcze zdjęć!


Ale ja nie mam wiecej zdjęć...

beata_m napisał(a)
No właściwie racja, inaczej się nie da ... jak ktoś nie kocha to na kolana nie padnie buziaki




margaretka3 napisał(a)
Nadrobiłam, Madziu, ostatnie zaległości u Ciebie. Dzięki Tobie jarząb u mnie na ognistej zagości, ale to już w przyszłym roku. Pięknie się wybarwia. Masz już jego nowe fotki?


Nie mam fotek nowych...i nie wiem czy zdążę do soboty zrobić bo już liście gubi...
Aż sama jestem zeźlona ale w ten weekend nie mialam kiedy fotek robić bo w rozjazdach bylam

Pszczelarnia napisał(a)
Zawsze można nawdychać się piękna ascetycznego u Ciebie.


Pszczołko...Ty mnie zawsze rozbrajasz
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:28, 02 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
odbierz priv


Tak jest!

Mixtoorka napisał(a)


... i otwierają się wrota a goście padają z zachwytu cudnie!


Cudnie dziękuję
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
miskka 21:37, 02 lis 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Magda70 napisał(a)
carex the Beatles 2013



2014



2015



a tak dziś...sesleria zobaczymy jak sobie tu poradzi




Madziu, przyprowadziła mnie do Ciebie Iwonka z "Od nowa...na przekór wszystkim". Chciałam cie dopytać o the beatles. W drugim roku mocno je czesałaś? Dopiero gdy kupiłam swoje zobaczyłam że na żywo są brzydkie (takie zwyczajne), żadnego w nich uroku typowego dla rozczochranych carex... Ale skoro juz kupiłam, to muszę coś zrobić by je uładnić Podpowiedz jak dbałaś o swoje.
Przepraszam, jeżeli gdzieś już pisałaś o tym... Masz taki rozległy wątek że nie jestem w stanie wszystkiego prześledzić Czego Ci gratuluję
____________________
Magda70 21:51, 03 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
miskka napisał(a)

Madziu, przyprowadziła mnie do Ciebie Iwonka z "Od nowa...na przekór wszystkim". Chciałam cie dopytać o the beatles. W drugim roku mocno je czesałaś? Dopiero gdy kupiłam swoje zobaczyłam że na żywo są brzydkie (takie zwyczajne), żadnego w nich uroku typowego dla rozczochranych carex... Ale skoro juz kupiłam, to muszę coś zrobić by je uładnić Podpowiedz jak dbałaś o swoje.
Przepraszam, jeżeli gdzieś już pisałaś o tym... Masz taki rozległy wątek że nie jestem w stanie wszystkiego prześledzić Czego Ci gratuluję


Witaj Miskka w moich skromnych progach

Carex the beatles....no cóż.
Piękna trawa...śliczne czupryny ale trzeba je trzymać w ryzach.

U mnie ta rabata, którą zacytowalaś rośnie w pelnym slońcu.
Posadzilam je w 2013 r , w 2014 nic z nimi nie robilam...byly cudne a w 2015 po zimie musialam przyciąć bo byłu bardzo rude - brązowe. Ładnie odbiły a i owszem...ale mocno się też rozrosly.

Wiec moja rada - posadź je w doniczkach albo regularnie usuwaj nowe odrosty bo potem to już niezbyt fajnie wygląda.
Ale ogólnie to ja jestem dalej w tej trawie zakochana...bardzo mi się te czupryny podobają
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
miskka 11:17, 04 lis 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
O, czyli czuprynki jeszcze będą?! U mnie są w półcieniu. Zimą jest w tym miejscu cień, padający od domu. No dobra, zobaczymy w nowym sezonie co i jak Będę ja regularnie pielęgnować i usuwać przyrosty. Dzia za info!
P.S. Ładnie u ciebie - MOCNO GRATUJĘ PRACY
____________________
miskka 11:18, 04 lis 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
O, czyli czuprynki jeszcze będą?! U mnie są w półcieniu. Zimą jest w tym miejscu cień, padający od domu. No dobra, zobaczymy w nowym sezonie co i jak Będę ja regularnie pielęgnować i usuwać przyrosty. Dzia za info!
P.S. Ładnie u ciebie - MOCNO GRATUJĘ PRACY
____________________
malkul 10:11, 08 lis 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
moje doświadczeniu mói że jak są w szmacie dziuty tylko na czuptynki to wtedy jest cudnei ale jak sie tego carexa pusci luzem to brzydnie kompozycja.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 19:18, 09 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja poproszę o tutorial "jak sie pozbyc liści grabów ze żwirku...." Nie miała baba kłopotu zamieniła korę na żwirek...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
iwka 12:27, 13 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
puk,puk
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies