Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 22:05, 13 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kuchnia jeszcze nie skończona...ze dwa tyg jeszcze będzie bajzel

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
leon60 22:07, 13 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Madzenka napisał(a)
To i ja czekam na moc odkurzacza, kurde chyba za mocny sobie kupiłam....ale moj lepiej kamieni niz liscie wciąga....


nie ma regulacji ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
lindsay80 22:11, 13 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Magda, jeśli dobrze widze, to masz grys granitowy, jak grubą warstwę dawałaś tego kamyczka, czy masz pod nim jakąś matę i jeśli pamiętasz jakie zużycie na 1 m2 tego kamienia jest?

Piękną jesień masz!
____________________
Tu ma być ogród :)
Magda70 22:16, 13 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Warstwa grysu to coś ok 2-3 cm.
Oczywiscie, że mam matę pod żwirkiem...przy tej ilosci kamienia to bym ciągle chwasty wyrywala...a i przy macie jest co wyrywać.

Co do wydajnosci...to niestety ale nie potrafię określić.

Buźka
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
lindsay80 22:21, 13 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Magda70 napisał(a)
Warstwa grysu to coś ok 2-3 cm.
Oczywiscie, że mam matę pod żwirkiem...przy tej ilosci kamienia to bym ciągle chwasty wyrywala...a i przy macie jest co wyrywać.

Co do wydajnosci...to niestety ale nie potrafię określić.

Buźka


Dzięki za odpowiedź, dziś zamówiłam, tylko grubszą frakcję, no i z uwagi na cebulowe, będzie bez maty, tylko gazety podłożę. Strach się bać...
____________________
Tu ma być ogród :)
Madzenka 22:45, 13 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
leon60 napisał(a)

nie ma regulacji ?


Tylko długością rury... Ale na najsłabszym ciagu pożera mi kamyki....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 22:48, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dyskusja o kuchni byla to i fotki jako wisienka na torcie sie nalezy wspoldyskutantom
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
beta 08:21, 14 lis 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
chciałam o kuchnię spytac, ale czytam że jeszcze się robi...poczekamy...mam nadzieję że zrobiłaś zdjęcia przed?

a twój ogród jesienny jest przepiękny...rozplenice wymiatają....
pozdrawiam cieplutko...dziś pogoda nie ogrodowa...leje...trzeba coś sobie do roboty znaleźć...może za sypialnię się wezmę?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Kuba 08:29, 14 lis 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
rozplenice zaprezentowały się cudnie aż bije od nich blask
też czekam na kuchnię, Twoją będę się inspirować
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Magda70 09:36, 14 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ło matko....hola, hola...chcialam tylko sprostować...moja kuchnia przechodzi lekki lifting tylko

Zaczęło sie od zlewu....zachcialo mi się czarnego....jak zlew to i blat się okazalo trzeba zmienić....a jak blat to przy okazji plytę i piekarnik...bo już stare 13 lat mają. Więc plyte ceramiczną wymienilam na indukcyjną. Reszta bez zmian Szafki niestety zostaly te same...brązowe. Moje ukochane biale szafki jeszcze muszą poczekać

a przy okazji zmiany blatu i zlewu okazalo się, że plytki na scianie średnio się już prezentują więc doszla opcja polożenia bialego lacobelu. Ot i tyle...

A ogrodowo - mialam iść do ogrodu ale pogoda iscie jesienna niestety...leje i wieje od nocy. Nie ma niestety szans na grabienie liści i inne prace. Trzeba zająć się domem...a może zajmę się w końcu betonem.... Pomyślę jak wypiję herbatkę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies