Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 14:32, 23 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kuba napisał(a)
Dziękuję Magda spytam się mojego stolarza czy mi sklei takie donice, one są od środka jeszcze czymś wzmacniane ?


nie pamiętam co jest w środku
są takie wypustki aby wklad na nich stał ale jakiej wielkości to nie pamietam. Zerknę później.

Moniq napisał(a)

Piekny stolik; przymirzam sie do podobnego, zastanawiam sie jedynie nad grafitowymi nogami. Z jakiego drewna masz blat?


Blat to zwykła płyta sklejona podwójnie i pociągnieta dookoła listwą ozdobna. Płyty grubości po sklejeniu 3,6 cm
Moje nogi mialy być czarne...ale po przemysleniach nocnych zmieniły się na białe
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 14:34, 23 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
magnolia napisał(a)

tez mi się nie podoba że tak ładnie wyszło.
Toż to woła o pomstę do nieba!!!


No co?! Mąż się postarał to i wyszlo
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Margarete 14:37, 23 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O Magda widze że twoje trawki w niezłek=j kodycji przeżyły zime, doedukowałam sie w selseriach u ciebie i juz wiem że na pewno kupie w tym roku te heuflerę do siebie... na pewno bo warta tego choc i ta skalna mnie kusi...
Wnętzarskie foty tez przy okazji obejrzałam, podoba mi sie zestawienie ciemnej szarości z miedzianymi dodatkami, fajnie to wyglada
Pozdrawiam juz prawie wiosenie !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kasia73 15:01, 23 lut 2016


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Magda stelaż w skrzyniach genialny w swojej prostocie dziękuję!
kasja83 16:01, 23 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Magda70 napisał(a)


Witaj Kasja....ta rabata ma coś ok 80 cm na 200 cm. Sama dokładnie nie pamiętam...

pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa


Dzięki za info-to u mnie tyle nie będzieZ 60 cm mam. Czy te carexy są wsadzane w doniczkach, żeby się nie rozrastały?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
beta 09:51, 24 lut 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)


Nos Ci urósł??


no...urósł ...z zazdrości
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ewakatowice 18:04, 24 lut 2016


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Madzia, jak mocowałaś swój płot?
to gotowe przesła?



____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Magda70 19:30, 24 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kasja83 napisał(a)


Dzięki za info-to u mnie tyle nie będzieZ 60 cm mam. Czy te carexy są wsadzane w doniczkach, żeby się nie rozrastały?


zmierzylam przed chwilką i rabata ma dokladnie 95x250
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 19:33, 24 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Margarete napisał(a)
O Magda widze że twoje trawki w niezłek=j kodycji przeżyły zime, doedukowałam sie w selseriach u ciebie i juz wiem że na pewno kupie w tym roku te heuflerę do siebie... na pewno bo warta tego choc i ta skalna mnie kusi...
Wnętzarskie foty tez przy okazji obejrzałam, podoba mi sie zestawienie ciemnej szarości z miedzianymi dodatkami, fajnie to wyglada
Pozdrawiam juz prawie wiosenie !


Masz rację Gosiu, trawki przeżyły dość ladnie zimę ale i ta zima nie była też jakaś straszna

Seslerię polecam... a co do wnętrz to ciągle mam proble z bielą i czernią. Nie mogę się na jednym kolorze skupić niestety
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 19:34, 24 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kasia73 napisał(a)
Magda stelaż w skrzyniach genialny w swojej prostocie dziękuję!


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies