Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 15:13, 27 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Konieczki napisał(a)


Jeju ja sie gapię na to zdjęcie i se myślę - Magda zrobiła od strony sąsiada fotkę (kurcze przecież tam były thuje) - no niezła iluzja HAHAH
Kurde Madzie ja z pytaniami:
-wiem masz ceowniki na płycie k-g, ale nic Ci sie z nią nie dzieje, nie puchną?
-dumam i dumam nad ogrodzeniem - Twoje nowe panele są poprostu mniamuśne (schrupałabym je odrazu) i chyba oleje moją wizje i sobie strzele to co Ty masz (ale chyba nie w wersji na szaro)
Zostanie kupa kasy na rośliny...


haha...na razie przejścia do sąsiadów nie ma

z plytą k-g nic się nie dzieje. Przynajmniej tego nie widać...a ogrodzenie polecam
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:14, 27 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Milka napisał(a)
Madzia, super wyszło!
Czy ten stolik od strony podłogi ma jakiś filc, nie rysuje ci podłogi???
Trawki masz w super kondycji i ogród przeszedł taka metamorfozę, że nadaje się na osobny program


Irenko, filc właśnie wczoraj pocztą przyszedł. Będę podklejać na całej długości aby nic wlasnie nie rysowalo. Dzięki za mile slowa
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:30, 27 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
anna_t napisał(a)

Madziu pytanko do Ciebie mam i do Agnieszki gusiarz też, bo słyszałam że obie macie przerobiony juz ten temat...
jak zrobić takie linki na słupach altany?
https://pl.pinterest.com/pin/166422148708685799/
planuje altanę taką jak u Agi w szałwie czy lawendy słupy 20x20 i między nimi linki na róże pnące, tylko jak wy je zrobiłyście u siebie?

p.s. Magda pięknie mieszkasz, bardzo w moich klimatach i zainspirowałaś mnie zeby stolik samemu zrobić
a wiesz czy da radę samemu stół rozkładany taki zrobić?
http://www.guido.pl/stol-8239.html
bo planuję taki kupić a moze samemu wyjdzie taniej


co do linek to najlepiej jak Ci to zobrazuję
Linka i cała reszta kupiona w sklepie budowlanym

jedna strona



i druga



Co do stolika...to mnie też kusi ale na razie mam calkiem fajny i rozkladany. Patent na rozkladanie sprytny więc zrobić raczej da radę. Em mówi, że w środku jakieś prowadnice powinny chyba być...no i trzeba by pomyśleć nad blokadą aby calości nie wyjąć. Jak coś wymyslisz daj znać
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:31, 27 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
a pozostałe towarzystwo serdecznie pozdrawiam...z napojami nawet wpadli co niektórzy a mnie już nie było... I dzięki za fajowe slowa
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:33, 27 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
A jeszcze dziś trawki ciachnęłam. Słońce świecilo i nawet cieplo momentami było. Seslerię, beatlesy i trzcinniki. I suche zawilce wywalilam. I stipę wyczesalam palcami - zwłaszcza klosy z nasionami co bym znow nie miala milionów sadzonek Jak słoneczko się schowalo to i chlodniej od razu więc ucieklam do domu i posialam pomidorki. Paprykę ze 2 tyg temu wysialam.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
jazzy 16:14, 27 lut 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Kurcze, fajny ten Twój płot
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
16:16, 27 lut 2016
tez byłam w ogrodzie ...malutki zajączek był w mojej stipie pogoniłam bo jak się przyzwyczai to mi wszystko zniszczy

Dorotka 16:17, 27 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
A stipa się sama rozsiewa? Bo piszesz o sadzonkach.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Magda70 16:24, 27 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
W tamtym roku rozsiala się ogromnie...



tu u góry w rogu...cała masa stipek...






____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 16:25, 27 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jazzy napisał(a)
Kurcze, fajny ten Twój płot


nooo
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies