Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 11:19, 22 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)
Madziu a Twoje "bitelsy" to w słońcu czy w cieniu rosną? bo mam w przechowalniku i musze coś z nimi zrobic


Asia, te co w słońcu rosną to już połowę wywaliłam jesienią a drugą połowę będę teraz wywalać. Niech się tylko ogarnę czasowo

Zostały te co rosną w cieniu przy domu wraz z bukszpanami. One jeszcze jako tak wyglądają.

Myślę, że na tej drugiej działce też je posadzę bo mam trochę sadzonek...ale na pewno będą w doniczkach posadzone.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 11:20, 22 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Madzenka napisał(a)
Madzia Ty będziesz domek letniskowy budować, czy juz masz? Jakby co znalzalm w Necie cudne kubiki, gotowe do postawienia. Boskie!


Będę stawiać. Wprawdzie domek już zamówiony ale dawaj co znalazłaś...bo za rok może drugi postawimy.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Jagodaa 11:21, 22 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Magda70 napisał(a)


Będę stawiać. Wprawdzie domek już zamówiony ale dawaj co znalazłaś...bo za rok może drugi postawimy.


Czy my nadążymy za Twoimi ogrodami??? :S

____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Magda70 11:22, 22 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ocia79 napisał(a)
Magda brama super.

Co planujesz w tym roku na tej działce?

Madzen daj namiary na kubiki, bo przymierzam się do domku letniskowego, działka już jest.



w tym roku...domek jeden stanie (mam nadzieję, że juz za miesiąc się uda)
Teren musimy ogarnąć. Jesienią przeoraliśmy z obornikiem. Zakupilam drzewka owocowe. Teraz jestem na etapie szukania świdośliw. Reszta....powoli..w miarę możliwości.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 11:22, 22 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)


Czy my nadążymy za Twoimi ogrodami??? :S



Ha ha...ale to będzie na tej samej działce.
Trzeciej nie planuję
Na razie hahaha
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ocia79 11:26, 22 kwi 2016


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Magda70 napisał(a)


w tym roku...domek jeden stanie (mam nadzieję, że juz za miesiąc się uda)
Teren musimy ogarnąć. Jesienią przeoraliśmy z obornikiem. Zakupilam drzewka owocowe. Teraz jestem na etapie szukania świdośliw. Reszta....powoli..w miarę możliwości.


Magda a co za domek stawiasz ( też się rozglądam i poszukuję). Tez mamy w planach jeden a pózniej drugi
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Magda70 11:32, 22 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ocia79 napisał(a)


Magda a co za domek stawiasz ( też się rozglądam i poszukuję). Tez mamy w planach jeden a pózniej drugi


priv.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ocia79 11:39, 22 kwi 2016


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Magda70 napisał(a)


priv.


____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
kasja83 13:59, 22 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Magda70 napisał(a)


Asia, te co w słońcu rosną to już połowę wywaliłam jesienią a drugą połowę będę teraz wywalać. Niech się tylko ogarnę czasowo

Zostały te co rosną w cieniu przy domu wraz z bukszpanami. One jeszcze jako tak wyglądają.

Myślę, że na tej drugiej działce też je posadzę bo mam trochę sadzonek...ale na pewno będą w doniczkach posadzone.

To mnie właśnie powstrzymało przed Beatlesami.A co będziesz zamiast nich wsadzać?

No i jak Ty ogarniesz dwa ogrody-toż to szokBędzie super!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Juzia 14:07, 22 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38927
Dawaj i mi na priva, bo ja ten temat ogarniam już od paru lat i nic mi z tego ogarniania nie wychodzi...

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies