Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

tusiawka 23:10, 16 maj 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Lawendy idealne, pozostałe widoki też.

Ja papryki trzymam w tym roku w domu do czerwca. Poprrzednie lata wystawiałam w połowie maja i zimno hamowało ich wzrost, później długo się zbierały. Pomidory posadzę, jak skończy się obecne ochłodzenie.
W skrzyniach wszystko mam spóźnione w tym roku, ale zupełnie nie ma gołych ślimaków, a te w domkach w przyzwoitych ilościach.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Magda70 09:48, 17 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
tusiawka napisał(a)
Lawendy idealne, pozostałe widoki też.

Ja papryki trzymam w tym roku w domu do czerwca. Poprrzednie lata wystawiałam w połowie maja i zimno hamowało ich wzrost, później długo się zbierały. Pomidory posadzę, jak skończy się obecne ochłodzenie.
W skrzyniach wszystko mam spóźnione w tym roku, ale zupełnie nie ma gołych ślimaków, a te w domkach w przyzwoitych ilościach.


Marta, tak było ładnie tydzień temu, że mnie podkusiło wysadzić już pomidory. Zła jestem jak diabli...dziś w nocy lało i nawet waliło jakby grad padał.
Zobaczymy...
Dobrze, że ogórki i papryki stoją jeszcze w domu ufff...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ren133 10:23, 17 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Też jestem ciekawa realizacji domku

PS A można jeszcze prosić zdjęcia seslerii skalnej? Czy ona kolorem zgrałaby się ze świerkiem srebrnym?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
uziemiona 12:13, 17 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Ujście Wisły, okolice Gdańska. Chciałabym skrzyknąć grupę na wzór wrocławskiej, ale Słupsk to trochę daleko. Domek super, jeśli budowałabym teraz, to pewnie w tym stylu.
____________________
Joanna nadmorski
Konieczki 15:04, 17 maj 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Pięknie i tyle
A odnośnie rozplenic - to jedną wyplewiłam bo myślałam że chwastem mi przerosła no taki ze mnie ogrodnik
____________________
Zielonym do góry... :)
kasja83 14:52, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Magdo jak zwykle cudniaście!Wszystko rośnie, żaden chwast nie śmie pchać się na Twój ogród
Fajny motyw z tymi czarnymi donicami
A zapytać chciałam o te kulki, co masz koło liatrii-gdzieś sobie zakupiła?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Magda70 20:58, 19 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ren133 napisał(a)
Też jestem ciekawa realizacji domku

PS A można jeszcze prosić zdjęcia seslerii skalnej? Czy ona kolorem zgrałaby się ze świerkiem srebrnym?


Mnie się wydaje, że zgrałyby się kolorem...
Fotki tuż po "grzebaniu" w seslerii i jeszcze nie uporządkowane...



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:59, 19 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
uziemiona napisał(a)
Ujście Wisły, okolice Gdańska. Chciałabym skrzyknąć grupę na wzór wrocławskiej, ale Słupsk to trochę daleko. Domek super, jeśli budowałabym teraz, to pewnie w tym stylu.


Oj to kawalek ode mnie...a szkoda



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:04, 19 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kasja83 napisał(a)
Magdo jak zwykle cudniaście!Wszystko rośnie, żaden chwast nie śmie pchać się na Twój ogród
Fajny motyw z tymi czarnymi donicami
A zapytać chciałam o te kulki, co masz koło liatrii-gdzieś sobie zakupiła?


Miło by było gdyby faktycznie żaden chwast się nie pchal ale nic z tego...dziś musialam pogonić te co się pchały

Kulki są cztery. Ta jasna to moj własny wyrób betonowy a reszta kupiona ze 4 lata temu w obi.

carexy po ostryn cięciu mają już fajne przyrosty



a to jest coś...co nie wiem czym jest...i skąd to mam. Może jakiś chwast?!


i czosnek Krzysztofa


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:08, 19 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Konieczki napisał(a)
Pięknie i tyle
A odnośnie rozplenic - to jedną wyplewiłam bo myślałam że chwastem mi przerosła no taki ze mnie ogrodnik


No pięknie Pani Ogrodniczko

grabowa:









____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies