Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 14:35, 02 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ren133 napisał(a)


no ale jaki jest wysoki?


hmm.. ale ja nie wiem mój jest jeszcze maly i nie wiem ile bedzie miał docelowo
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 14:36, 02 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ren133 napisał(a)


umiarkowanie ...


to może tak tylko na zdjęciu wyglądają na jaśniejsze??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ren133 14:44, 02 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
taką wersję przyjmijmy
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Madzenka 19:50, 02 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jakiego bloga? Chesz być passe? Na Instagram leć

A ta na serio dawaj tutaj drugi watek!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kasja83 20:31, 02 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Magda70 napisał(a)


Ren to są carexy ice dance te co się rozłażą ale ja z uporem maniaka ciągle wywalam odrosty. Jesienią wsio przycięłam na jeżyka i bardzo ładnie odbiły.

Piękne są-ja z nich zrezygnowałam-ale pomimo, że się rozłażą-to nie wiem czy jednak ich nie wsadzę na głazową.

Grabowa nadal nieustająco w moich ulubionych
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Magda70 09:40, 03 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kasja83 napisał(a)

Piękne są-ja z nich zrezygnowałam-ale pomimo, że się rozłażą-to nie wiem czy jednak ich nie wsadzę na głazową.

Grabowa nadal nieustająco w moich ulubionych


Wiesz , jak dla mnie to one aż tak mocno się nie rozłażą. Już bardziej mnie Beatlesy denerwują. Więc jak sobioe przejdę koło nich raz w miesiącu i skubnę to jest im akurat

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:41, 03 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Madzenka napisał(a)
Jakiego bloga? Chesz być passe? Na Instagram leć

A ta na serio dawaj tutaj drugi watek!


Haha...instagram?? nie dla mnie....mam FB a i tak mnie tam nie ma prawie wcale.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
kasja83 10:55, 03 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Magda70 napisał(a)


Wiesz , jak dla mnie to one aż tak mocno się nie rozłażą. Już bardziej mnie Beatlesy denerwują. Więc jak sobioe przejdę koło nich raz w miesiącu i skubnę to jest im akurat



Może i życie z nimi niełatwe ale Beatlesy naprawdę świetnie grają z buksami-długo się zastanawiałam, czy ich nie wsadzić-niemniej jednak najlepiej wyglądają w początkach żywota-jako miłe peruczki-potem tu gdzieś widziałam-może nawet u Ciebie, ze lubią się rozejść. Chociaż posadzone zamiast rozważanych Beatlesów-carexy Ptasie Łapki też mi jakoś serca nie skradły.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Magda70 11:04, 03 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kasja83 napisał(a)


Może i życie z nimi niełatwe ale Beatlesy naprawdę świetnie grają z buksami-długo się zastanawiałam, czy ich nie wsadzić-niemniej jednak najlepiej wyglądają w początkach żywota-jako miłe peruczki-potem tu gdzieś widziałam-może nawet u Ciebie, ze lubią się rozejść. Chociaż posadzone zamiast rozważanych Beatlesów-carexy Ptasie Łapki też mi jakoś serca nie skradły.


No właśnie one na początku swego żywota cudnie wyglądają. Czuprynki mnie zauroczyły. Dlatego przy buksach są i raczej zostaną.

Potem jak nie mają ogranicznika to łażą gdzie je oczy poniosą więc jak coś to je wysadzę i wsadzę z doniczkami do ziemi.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Sebek 11:05, 03 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Magda70 napisał(a)


Haha...instagram?? nie dla mnie....mam FB a i tak mnie tam nie ma prawie wcale.


Na insta będę Ci serduszka zostawiać, na blogu raczej nie ma tych możliwości
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies