Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 09:47, 24 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kuba napisał(a)


A wiesz że też mam takie myśli, ale nie blog coś innego
Aż się tych myśli boję


Oj..zaintrygowałaś mnie...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:47, 24 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ocia79 napisał(a)


jeżdżę na shopping


a to też fajnie,...i rozumiem, że są to sklepy ogrodnicze
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:48, 24 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewa004 napisał(a)
Buzka Piękna


Ja Ci dam buźka...Łobuzico!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:49, 24 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Johanka77 napisał(a)
Madziu przewędrowalam przez Twój ogród z wielką przyjemnością. Wzór zacny! Zabieram ze sobą czyśćce i grabową I będę wracać po kolejne inspiracje. Pozdrawiam.


Witaj Johanka Dziękuję za miłe słowa...ale jakbyś mogła to grabową zostaw na miejscu...mnie się jeszcze ona nie znudziła
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Merry 10:01, 24 sie 2016


Dołączył: 24 sie 2016
Posty: 1
Witaj, przeczytałam wszystko od deski do deski. Jestem zachwycona. Piękny ogród. Bardzo estetyczny i ciekawy. Bedę często zaglądać.
Magda70 10:18, 24 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Merry napisał(a)
Witaj, przeczytałam wszystko od deski do deski. Jestem zachwycona. Piękny ogród. Bardzo estetyczny i ciekawy. Bedę często zaglądać.


Od desko do deski???? Czyś Ty oszalała?!

Witaj, niezmiernie mi miło czytać takie słowa

Na razie mój wątek troszkę spowolnił...ale nadchodzi jesień więc i wieczory będą dłuższe to i częściej ja sama będę zaglądać

Na awatarku widzę morze...nasz Bałtyk?
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
katiaxx 10:26, 24 sie 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
grabowa cudna ,
o co chodzi z tym blogiem ? zakładasz ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Magda70 10:52, 24 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
katiaxx napisał(a)
grabowa cudna ,
o co chodzi z tym blogiem ? zakładasz ?


Na razie temat blogu odłożony. Z braku czasu...może zimą coś pomyślę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
kasja83 11:07, 24 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Magda70 napisał(a)


Od desko do deski???? Czyś Ty oszalała?!

Witaj, niezmiernie mi miło czytać takie słowa

Na razie mój wątek troszkę spowolnił...ale nadchodzi jesień więc i wieczory będą dłuższe to i częściej ja sama będę zaglądać

Na awatarku widzę morze...nasz Bałtyk?


O to dobrze Madzia, że będzie Ciebie więcej.U mnie będzie planowanie-także mądre głowy się przydadzą
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
14:12, 24 sie 2016
zapytam ... po co masz stewie ..słodzisz tym ?

generalnie nie uzywam cukru ...nic nie słodze
biały kryształ kupiłam teraz kilo - do soku z aronii i do z konfitury z czarnej porzeczki....

do pieczenia i deserów uzywam cukru kokosowego,daktylowego lub z trzciny cukrowej - nie rafinowany "cane sugar" - w Polsce raczej nie dostepny - i nie ma ten cukier nic wspólnego z ogólnie dostepnym u nas brazowym cukrem trzcinowym - tez brazowy trzcinowy jest równie zły jak biały kryształ ale go wypromowali to ludzie bez zastanowienia go kupują że niby zdrowszy.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies