Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 13:24, 12 paź 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
niezmiennie kochm twoja grabową! najpiękniejsza


miło

nad jeziorem dynie porosly i część już zeżarta, rozdana...ale też coś zostało



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 13:27, 12 paź 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Malgosik napisał(a)


No i kupuj tu człowieku jak ci coś podmienią.
Jest cała masa odmian jarzębów. I z biało-różowymi kulkami też.
Pewnie taki Ci się trafił.
I co teraz?
Tak zostanie? Nie przeszkadza?
Tylko jesienią to widać.


Wiesz co Gosia zła jestem...w tym roku nie przeszkadza bo nie owocuje...ale mam je dwie i dopóki wygląd drzew będzie taki sam to chyba zostawię. Nie chce mi się drugiego szukać bo i tak nie wiem jaki się trafi. A ten kupiony w szkółce na specjalne zamówienie...i o proszę co wyszło.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 13:30, 12 paź 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kasja83 napisał(a)
To Wy dziewczyny takie październikowe jesteście...?Ja jestem grudniowa,baa-mama miała co robić w Boże Narodzenie


Mam męża i syna grudniowego
i przyjaciółkę grudniową.
i rodziece imieninują się w grudniu...więc się nie nudzę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 13:37, 12 paź 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Chałupka się ociepla



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Madzenka 19:39, 13 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Melduje ze jestem grudniowa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gruba_dynia 13:43, 18 paź 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Czy Ty byłaś na Chelsea Flower Show? Nie jestem w stanie przekopać całego wątku ... czy coś pisałaś o tym?
Chcę wybrać się w 2017 r. Potrzebuję trochę praktycznych rad jak z noclegiem, transportem na ile kupić bilet itp. itd.
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
gruba_dynia 13:44, 18 paź 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Ale durna jestem przecież masz link w podpisie czyli byłaś
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
gruba_dynia 14:01, 18 paź 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Doczytałam już że bilety na wystawę lepiej kupić już. Ok. Czy ogrodnik amator jak ja powinien kupić bilet na cały dzień czy niekoniecznie?

Gdzie mieszkaliście? Może w jakimś miejscu w pobliżu wystawy?
Na jakie lotnisko polecieliście? Pewnie każde jest dobrze skomunikowane ale może któreś lepiej?

Próbujemy się jakoś zorganizować i zaplanować wyprawę na wiosnę i nie ukrywam, że zależy nam na minimalizowaniu kosztów. Nie byliśmy w Anglii, więc każda praktyczna rada mi się przyda.
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
Magda70 13:35, 19 paź 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
gruba_dynia napisał(a)
Doczytałam już że bilety na wystawę lepiej kupić już. Ok. Czy ogrodnik amator jak ja powinien kupić bilet na cały dzień czy niekoniecznie?

Gdzie mieszkaliście? Może w jakimś miejscu w pobliżu wystawy?
Na jakie lotnisko polecieliście? Pewnie każde jest dobrze skomunikowane ale może któreś lepiej?

Próbujemy się jakoś zorganizować i zaplanować wyprawę na wiosnę i nie ukrywam, że zależy nam na minimalizowaniu kosztów. Nie byliśmy w Anglii, więc każda praktyczna rada mi się przyda.


Dynia... w/g mnie dla ogrodnika amatora pół dnia wystarczy. Starczy nawet aby usiąść gdzieś na kawę czy coś zimnego.

Co do lotniska to nie ma znaczenia bo z każdego masz bezproblemowy dojazd. Bierz tę linię która jest tańsza i masz z domu bliżej.
Z lotniska do Londynu dostaniesz się busami - http://www.easybus.com/pl/ im wcześniej kupisz tym taniej. My za osobę płaciliśmy coś ok 1,5 funta. Gdzie autobus kosztuje od 10 do 20 funtów.

co do miejsca to mam dwa namiary w których ja byłam. Jedno dość blisko wystawy i bardzo blisko palacu w łondynie:

http://www.booking.com/hotel/gb/stanleyhousehotel.pl.html
tu też musisz rezerwację z dużym wyprzedzeniem kupować...

i mam jeszcze namiar nr dwa ale to nie hotel lecz za pośrednictwem www.airbnb wynajmowane mieszkanie.
Bardzo miły właściciel, kuchnia do twojej dyspozycji i cenowo calkiem fajnie.

I o ile z pierwszej lokalizacji spacerkiem na Chelsea się dostaniesz w 20minut o tyle z tej drugiej już metro wchodzi w grę.

Aczkolwiek bilet na metro kupujesz calodniowy i jeździsz gdzie chcesz w te i wewte więc to też nie był dla nas problem a jednak im troszkę dalej od centru tym taniej

Jak coś jeszcze to pytaj.


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 13:51, 19 paź 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Własnie dotarł do mnie kurier...w weekend będę sadzić klony nad jeziorem!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies