Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 15:59, 12 sty 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Sima napisał(a)


A mogę się spytać ile mają wystawać? W tym roku będziemy robić ścieżki i cały czas zastanawiam z czego. Najbardziej mi się podobają kamienie lub płyty w trawie

(Masz piękny ogród i wszystko to co ja chciałabym widzieć u siebie. Śliczna ta śliwa, piękne czosnki i ten wyniesiony warzywnik pomalowany na szaro - mniammmmm )


mniammmmm powiadasz?! To super. Jest mi baaardzo miło

Płyty powinny leżeć równo z ziemią.
Czyli jak zrywasz darń z ziemią to potem ten dołek powinnaś uzupelnic aby płyta nie była w środku.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 16:00, 12 sty 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
amelia_b napisał(a)
Dzięki Madziu


Polecam się

A teraz uciekam...dziecie me ma w sobotę studniówkę więc lecimy odebrać sukienkę od "krawcowej" czyli mojej mamy...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Sima 19:48, 12 sty 2017


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Magda70 napisał(a)


mniammmmm powiadasz?! To super. Jest mi baaardzo miło

Płyty powinny leżeć równo z ziemią.
Czyli jak zrywasz darń z ziemią to potem ten dołek powinnaś uzupelnic aby płyta nie była w środku.


cenna dla mnie informacja, bo będziemy robić to sami dziękuje!
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Margarete 20:32, 12 sty 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No nie do wiary Madziu że masz takie "stare" już studniówkowe dziecię....
Ja to i ne buty -babcia Gosia, stateczność, wiek, powaga ale ty....no nie do wiary
Buziaki i życzenia noworoczne zostawiam - Udanego 2017 !!!

Same ciekawe tematy u ciebie. Płyty w trawniku to moje plany na ten rok, sama nie dam rady zrobić ale może jakiegoś fachoca uda mi się zatrudnić.
Książki też uwielbiam, Bonda czeka u mnie w kolejce na wolniejszą chwilę, a poza tym nakupowłam przewodników turystycznych po Sardynii, po północnych Włoszech, po Litwie i Łotwie i snuję plany wyjazdowe na najbliższą pięciolatkę
Taki ciepłe włoskie klimaty na te syberyjskie mrozy ..epiej mi robią na duszę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:33, 12 sty 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Sorry za literówki....piszę z telefonu

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Magda70 21:14, 12 sty 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Margarete napisał(a)
No nie do wiary Madziu że masz takie "stare" już studniówkowe dziecię....
Ja to i ne buty -babcia Gosia, stateczność, wiek, powaga ale ty....no nie do wiary
Buziaki i życzenia noworoczne zostawiam - Udanego 2017 !!!

Same ciekawe tematy u ciebie. Płyty w trawniku to moje plany na ten rok, sama nie dam rady zrobić ale może jakiegoś fachoca uda mi się zatrudnić.
Książki też uwielbiam, Bonda czeka u mnie w kolejce na wolniejszą chwilę, a poza tym nakupowłam przewodników turystycznych po Sardynii, po północnych Włoszech, po Litwie i Łotwie i snuję plany wyjazdowe na najbliższą pięciolatkę
Taki ciepłe włoskie klimaty na te syberyjskie mrozy ..epiej mi robią na duszę


Ha ha...czuję się mlodo....ale latka lecą i tego nie da się oszukać ani cofnąć a na dodatek ta studniówkowa panna to najmłodsza....więc powoli zaczynam czekać na wnuki Co nie zaczy, ze mi spieszno

A przewodniki kupuję jak już mam wycieczkę zaklepaną....inaczej miałabym tylko przewodniki chyba
Mam nadzieję, że w tę najbliższą pięciolatkę uda Ci się plany zrealizowac! Ja w kazdym bądź razie kciuki trzymam...





____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:15, 12 sty 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Sima napisał(a)


cenna dla mnie informacja, bo będziemy robić to sami dziękuje!


Fajnie, że sami...zawsze to jakaś oszczędnośc kasy jest
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ren133 21:20, 12 sty 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Magda70 napisał(a)


Ha ha...czuję się mlodo....ale latka lecą i tego nie da się oszukać ani cofnąć a na dodatek ta studniówkowa panna to najmłodsza....więc powoli zaczynam czekać na wnuki Co nie zaczy, ze mi spieszno

A przewodniki kupuję jak już mam wycieczkę zaklepaną....inaczej miałabym tylko przewodniki chyba
Mam nadzieję, że w tę najbliższą pięciolatkę uda Ci się plany zrealizowac! Ja w kazdym bądź razie kciuki trzymam...







Też kupuję przewodniki jak już klepnę jakiś wyjazd

Ps A z tą Twoją 19latką to chyba jakaś ściema ... no kurczę nie wyglądasz)))
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Magda70 21:39, 12 sty 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ren133 napisał(a)


Też kupuję przewodniki jak już klepnę jakiś wyjazd

Ps A z tą Twoją 19latką to chyba jakaś ściema ... no kurczę nie wyglądasz)))


bo ja się dobrze konserwuję
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ren133 21:45, 12 sty 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Magda70 napisał(a)


bo ja się dobrze konserwuję


same arbuzy wcinasz ... dużo wody mało kalorii
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies