Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

lindsay80 21:35, 06 maj 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
pięknie się ogród nad jeziorem zmienia, podziwiam za ogrom włożonej pracy, na efekty wcale długo nie będzie trzeba czekać.
____________________
Tu ma być ogród :)
beta 22:06, 06 maj 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)
i mała metamorfoza zakrywanie kompostownika:











Hehe bosko! !!!...uwielbiam te wasze metamorfozy .
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 22:08, 06 maj 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nawigatorka napisał(a)
kurcze mam czasem wrazenie ze wszytskie dzialki poza moja takie płaskie są...;( ja na równy trawnik nie mam co liczyć.
i metamorfoza super

To tylko wrażenie
Moja działka to górki pagórki. ..I wiem że nigdy nie będzie u mnie "lotniska "...pozdrawiam


P.A dlatego za każdym razem jak jestem u Magdy w ogrodzie ściągam buciory i przemierzam jej ogród boso
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Luki 22:51, 06 maj 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Robota pali Wam się w rękach i to jakie efekty z tego są Niech trawka rośnie i się zieleni
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Madzenka 21:03, 07 maj 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gdy Wy działacie to zawsze jest profeska! Z przyjemnie ia obserwuje

PS. Jakś opóźniona ta Wasza wiosna, u nas juz nie ma łysych drzew...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aleksandra_g 09:06, 08 maj 2017


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Pewnie że widać kłosy! Przecież od serca dane! A tak serio to aż dziw że dały radę

Dajecie kopa to fakt!

Tak sobie pomyślałam że zanim ja skończę swój ogród wy już będziecie mieć drugi

A jak paprocie? Moje juz wychodzą (wszędzie) będę musiała część wykopać. Melduję też że bodziszki od Ciebie mają się lepiej niż kupne
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Magda70 09:42, 08 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)
kurcze mam czasem wrazenie ze wszytskie dzialki poza moja takie płaskie są...;( ja na równy trawnik nie mam co liczyć.
i metamorfoza super


No fakt, mamy tam w miarę równo na szczęście. Przynajmniej jeden problem mniej i nie trzeba się skarpami martwić.

ivo napisał(a)
Madzia jaki tam macie areał do obrobienia ? Idziecie jak burza! Super już się robi a co będzie pod koniec sezonu


1800 m ale obrabiamy na razie połowę. Wykorzystujemy teraz pogodę bo wiem , że im póżniej tym mniej energii do pracy będzie

Konieczki napisał(a)
Madzia jak ja Was podziwiam, naprawde. Kurde Wasze podejscie daje mi kopa do dzialania


Dzięki
Staramy się mocno aby ogarnąć tę część bo mamy zamiar od lipca już go wynająć ale czy podołamy?!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:45, 08 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
lindsay80 napisał(a)
pięknie się ogród nad jeziorem zmienia, podziwiam za ogrom włożonej pracy, na efekty wcale długo nie będzie trzeba czekać.


No mam nadzieję, że efekty będą w miarę szybko Ogrom pracy to fakt...duży. Śmiejemy się , że od poniedziałku w pracy biurowej odpoczywamy po pracowitym weekendzie

beta napisał(a)

To tylko wrażenie
Moja działka to górki pagórki. ..I wiem że nigdy nie będzie u mnie "lotniska "...pozdrawiam


P.A dlatego za każdym razem jak jestem u Magdy w ogrodzie ściągam buciory i przemierzam jej ogród boso


Oj dawno tego nie robiłaś

beta napisał(a)


Hehe bosko! !!!...uwielbiam te wasze metamorfozy .


Szykuje się następna
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:51, 08 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Luki napisał(a)
Robota pali Wam się w rękach i to jakie efekty z tego są Niech trawka rośnie i się zieleni


Oj Łukasz...już przykładałam łepetynę do ziemi w poszukiwaniu zielonego głupia ja.


Madzenka napisał(a)
Gdy Wy działacie to zawsze jest profeska! Z przyjemnie ia obserwuje

PS. Jakś opóźniona ta Wasza wiosna, u nas juz nie ma łysych drzew...


No wiosna w tym roku masakryczna. Kasztany dalej nie kwitną. Magnolia dopiero przekwita. Rok temu już owoce czereśni mialam na drzewie a teraz dopiero w pełni kwitnienia...szok!

aleksandra_g napisał(a)
Pewnie że widać kłosy! Przecież od serca dane! A tak serio to aż dziw że dały radę

Dajecie kopa to fakt!

Tak sobie pomyślałam że zanim ja skończę swój ogród wy już będziecie mieć drugi

A jak paprocie? Moje juz wychodzą (wszędzie) będę musiała część wykopać. Melduję też że bodziszki od Ciebie mają się lepiej niż kupne


Zaglądam codziennie w miskanty tzn jak tam jestem
Paproć zaznaczona...aby nikt nie deptał...nabrzmiały pąk od 2 tyg się nie rusza...ale ja cierpliwie czekam. Mam nadzieję, że teraz troszkę cieplej było to i moja się ruszy do życia.

Fajowo, że bodziszki żyją. Moje też juz fajne.

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:52, 08 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Dziś znów zimno, padam.
Masakra.

Zabieram się do papierków zatem...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies