Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 15:40, 16 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nicol21 napisał(a)
Pięknie Ci się ten ogród rozrasta!


Dzięki
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:42, 16 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
_Martini_ napisał(a)

A mi wcisnęli zamiast niej jakiś chyba trzcinnik czy coś. Tak mnie to wkurza, bo klosownicę trudno dostać, a jeszcze mnie tak w bambuko zrobili. Czuję się jakbym dostała popsutą zabawkę. Skąd masz swoją?


Ciężko dostac klosownice?? Nawet nie wiem...
Ja dostalam jesiuenią 2015 nasionka - wiec cala kłosownica u mnie z nasion jest. I ta w domu i ta nad jeziorem...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
_Martini_ 16:30, 16 cze 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Magda70 napisał(a)


Ciężko dostac klosownice?? Nawet nie wiem...
Ja dostalam jesiuenią 2015 nasionka - wiec cala kłosownica u mnie z nasion jest. I ta w domu i ta nad jeziorem...

I teraz mi piszesz że z nasion, jak ja właśnie dzisiaj kupiłam inną trawę do tego miejsca? stacjonarnie to już w ogóle ani kłosownicy ani żadnej seslerii nie ma u nas.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
iwka 16:57, 16 cze 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
_Martini_ napisał(a)

I teraz mi piszesz że z nasion, jak ja właśnie dzisiaj kupiłam inną trawę do tego miejsca? stacjonarnie to już w ogóle ani kłosownicy ani żadnej seslerii nie ma u nas.


Martyna, no wiesz co !!! rozdawałam na lewo i prawo nawet na allegro wystawiłam bo miałam nadmiar poszły wszystkie. Teraz mam małe sadzonki, ale już obiecane
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
_Martini_ 19:31, 16 cze 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
iwka napisał(a)


Martyna, no wiesz co !!! rozdawałam na lewo i prawo nawet na allegro wystawiłam bo miałam nadmiar poszły wszystkie. Teraz mam małe sadzonki, ale już obiecane

Iwka, widocznie nie byłam i nie czytałam tam gdzie trzeba Jak tylko będziesz miała jeszcze jakieś nadwyżki, to się polecam. Przyjmę z wielką radością. Możemy jakiś transfer zrobić
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Magda70 21:32, 16 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
_Martini_ napisał(a)

Iwka, widocznie nie byłam i nie czytałam tam gdzie trzeba Jak tylko będziesz miała jeszcze jakieś nadwyżki, to się polecam. Przyjmę z wielką radością. Możemy jakiś transfer zrobić


Martyna, krzycz późnym latem jak kłosownica będzie kwitła.

Ja tez od Iwki nasiona miałam.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
_Martini_ 22:01, 16 cze 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Magda70 napisał(a)
Martyna, krzycz późnym latem jak kłosownica będzie kwitła.

Ja tez od Iwki nasiona miałam.

A żebyś wiedziała, że będę A jak mnie wywalą drzwiami, to wejdę oknem
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Figaro 19:39, 18 cze 2017


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Magda70 napisał(a)
Kulki grabowe i trzcinnik KF




Witaj,
do jakiej wielkosci bedziesz chciala dopuscic kulki?
Magda70 22:22, 19 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Figaro napisał(a)


Hej...ta wielkość mi odpowiada. Będę się starala tak trzymać.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:55, 19 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Dobra, przyznaję się...jestm nienormalna.
Sprzedałam dziś 7 świerków conica i thuję żółtą

będzie rewolucja....

o te świerki rosnące pod plotem (fota z ubieglego roku...)



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies