Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 22:24, 01 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zeta napisał(a)
No wreszcie dużo zdjęć ...ogród wymiata a warzywnik ....pęka w szwach


O...chociaż Ty nie narzekasz, że mało zdjęć



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:27, 01 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewa004 napisał(a)
Kochana buziaczki i pozdrowionka zostawiam


Wzajemnie ślę buziaczki i dla Ciebie juki i kulki

Na trzy białe kamyki i kawałek skrzynki nie patrzymy...



____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:28, 01 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)
Zaglądam, niezmiennie podziwiam i pozdrawiam .


Jagoda...odpozdrawiam
Dla Ciebie moje siewki carexa bronze form...już jakiś czas temu widziałam, że coś obok stip mi się wysiało...będzie czym dzielić





____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:30, 01 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
popcarol napisał(a)
foooty!!! uprasza się o dużo
pozdrawiam!


O szalona...trza się cofnąć do wczoraj Karolka! Jest duuużo fot

modrzewiowa w całości...

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:33, 01 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
JulkAd napisał(a)
Coś mi się z kompem dziej i nie wszystkie fotki się otworzyły, ale te co widziałam... to po prostu wow,jak zwykle zresztą


Julka...nie wiem czy lubisz koty ale dla Ciebie moja kicia akrobatka...łaziła sobie po płotku





____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:34, 01 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewakatowice napisał(a)
Podbijam, też poproszę o foto
Trzymasz dla siebie "smaczki"


I Ty przeciwko mnie...ale specjalnie dla Ciebie dziś cyknęłam bażynę czarną
Najpierw tu rosła żurawka citronella ale nie dawała rady w słońcu.








____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:36, 01 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
magnolia napisał(a)


Magduś wpadam przelotem oblizac się na Twoje śliczne widoki i znikam, tylko wiadomośc Oli z motylkiem na ręku zostawię i Wam

Olu donice polecam z Megaceramics, strasznie je lubię i swój karmik trzymam w takiej. To takie 'surówy' z włokna szklanego, niedrogie jak na takie donice a trwałe


Ja mam w małej Cubilo

ale pieknie ie by było tez w Belly Pot
albo w Cubi by mogło być
a i np w 2 wielkościach Bowl Low też ( cudne sa te,zamawiałam dla kogoś)

Tu link( musisz pytać o produkt bo często go mają ale nie wystawiają, albo ściagną)
http://fajnedonice.pl/index.php?action=przegladaj&kat1=29&action=przegladaj&kat=33&cena_min=0&cena_max=1000&partia=4#kat1=29&partia=4&action=przegladaj&kat=33&cena_min=0&cena_max=1000


Marta...jesteś wielka! Ja w zeszłym roku szukalam i nie wpadłam na pomysł aby zapytać Ciebię skąd je masz. Dzięki i buziaczki ślę za miłe słowa
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
leon60 22:37, 01 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Magda70 napisał(a)


O szalona...trza się cofnąć do wczoraj Karolka! Jest duuużo fot

modrzewiowa w całości...


WoW !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Magda70 22:43, 01 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jakiś czas temu pokazywałam Wam fotkę cyprysika, którego zaczełam skubać na bonsai. W sobotę zakończyłam wstępną robotę...

Przed:



I Po
Jeszcze muszę oczywiście wygładzić kuleczki...ale to już kosmetyka na luźniejsze dni I muszę oczywiście zmniejszyć ilość kulek...




____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Luki 23:06, 01 lip 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
W sprawie donic Robiłem już pierwsze próbki i z jednej mieszanki jestem baardzo zadowolony... kolor wyszedł idealny. Teraz muszę tylko znaleźć czas na wycięcie formy bo deski ze starych mebli też już czekają. Wszystko strasznie się opóźnia, ale w końcu donice zrobie
Jeszcze mi się przypomniało, że nie zainteresowałem się żadnym impregnatem... koniecznie musze poczytać
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies