Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 23:12, 01 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Luki napisał(a)
W sprawie donic Robiłem już pierwsze próbki i z jednej mieszanki jestem baardzo zadowolony... kolor wyszedł idealny. Teraz muszę tylko znaleźć czas na wycięcie formy bo deski ze starych mebli też już czekają. Wszystko strasznie się opóźnia, ale w końcu donice zrobie
Jeszcze mi się przypomniało, że nie zainteresowałem się żadnym impregnatem... koniecznie musze poczytać


No to super! Będę pytać w razie co o tę mieszankę
Dzięki za info - Kochany jesteś
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
aleksandra_g 23:19, 01 lip 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
magnolia napisał(a)


Magduś wpadam przelotem oblizac się na Twoje śliczne widoki i znikam, tylko wiadomośc Oli z motylkiem na ręku zostawię i Wam

Olu donice polecam z Megaceramics, strasznie je lubię i swój karmik trzymam w takiej. To takie 'surówy' z włokna szklanego, niedrogie jak na takie donice a trwałe


Ja mam w małej Cubilo

ale pieknie ie by było tez w Belly Pot
albo w Cubi by mogło być
a i np w 2 wielkościach Bowl Low też ( cudne sa te,zamawiałam dla kogoś)

Tu link( musisz pytać o produkt bo często go mają ale nie wystawiają, albo ściagną)
http://fajnedonice.pl/index.php?action=przegladaj&kat1=29&action=przegladaj&kat=33&cena_min=0&cena_max=1000&partia=4#kat1=29&partia=4&action=przegladaj&kat=33&cena_min=0&cena_max=1000



no to pospane.
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 23:21, 01 lip 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Magda70 napisał(a)


Spoko, jakoś damy radę.
A tak przy okazji...nie wiem czy dobrze gdzieś doczytalam - ty się szykujesz do ślubu? Swojego? To dlatego termin coś tam nie pasi?

A c do karmnika to moje dziecie - lat 16 wylazlo ze swojego pokoju i zapytało (szok) czy mi pomóc w ogrodzie bo się nudzi...i zaczeła pielić. I wyrywała z rabat karmnik bo jej się nie pododba! Czaisz? Więc szybko zaczełam pakować go do doniczek...hahahaha.
Tu jedna z nich





hahahaha! się uśmiałam i co uratowany? oby! bo szkoda by było no ale chęci się liczą

co do ślubu- owszem swojego, termin owszem dlatego nie pasi
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
makkasia 13:33, 02 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Magda70 napisał(a)


Julka...nie wiem czy lubisz koty ale dla Ciebie moja kicia akrobatka...łaziła sobie po płotku






siostrzyczka z Makowa pozdrawia
Magda Ty nawet ten drewniany płot masz piękny
Bonsai będzie cukierek
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
malkul 14:16, 02 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Dobrze, że zajrzałąm.
Skąd się u Ciebie wzięła moja rabatka?

ps. ależ se bonsaia wyciachaąłś

Modrzewiowa się pięknei rozrosła
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Mala_Mi 20:48, 02 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na fotki przybiegłam... tzn w gości wpadłam i na foty sie załapałam

Poprawić poduszkę.. te nasze dziewczyny to pedantki niesamowite.. idzie wpaść w kompleksy..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
JulkAd 22:29, 02 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)


Julka...nie wiem czy lubisz koty ale dla Ciebie moja kicia akrobatka...łaziła sobie po płotku





Madzia u mnie koty mają mniej względów niż psy, ale chyba dlatego, że w domu nie ma kota...nie oznacza to jednak, że ich nie lubię...a Twoja trikolorka wpadła mi w oko wcześniej....ma takie same barwy jak moja piesa, tylko moja taką akrobatką nie jest...

....oczy napasłam widokiem Twoich kulek ...i tych pod drzewem i tych na drzewie....pozdrówka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Jagodaa 22:44, 02 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
O to może mnie też się brązowe carexy wysieją . Kiedyś mi się Mama zapytała: a te trawy to w ogóle Ci rosną, a ja mówię - nie wiem , ale zauważyłam kwiaty i teraz widzę, że kępy bardzo się powiększyły, więc suche nie są .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:45, 02 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
PS. a takiego kota (kotkę) bardzo podobnego mają moi sąsiedzi .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
nicol21 14:08, 03 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Przypędziłam jak struś-pędziwiatr, bo przypomniało mi się że dawno do Ciebie nie zaglądałam. Trawą się nie martw, rozrośnie się, część ziaren póżniej kiełkuje... będzie pięknie,...tfu- już jest!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies