Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Jagodaa 22:39, 03 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
beta napisał(a)


hahaha...co prawda nie plażowałam z Magdaleną, ale widziałam się z nią 'po'


ale fajnie macie...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Magda70 09:18, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)


ale fajnie macie...


Nom...macie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:23, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gabrysia_ napisał(a)
Madzia...trawnik był dopełnieniem całości...teraz to juz tylko leżeć i podziwiać!
Buziaki


Powoli zaczynam leżeć...

WilczaGora napisał(a)


no no no !!! przepięknie !!!
cieszy bardzo, że takie obrazki już nie tylko w europejskich katalogach
wielki podziw dla waszej pracy i zapału
ogromne gratulacje z Wilczej


Dziękujemy bardzo i machamy do Wilczycy

olaw napisał(a)


Piękny ogród i w stylu, który kiedyś i u siebie chciała bym stworzyć

Czy mogę również prosić o info czym był malowany taras, bo doczytałam że to deski modrzewiowe ale nie znalazłam czym malowane. Mam też w planie taras z desek modrzewiowych i bardzo mi się podoba ten kolor


Witaj Olaw dziękuję za pochwały...
Taras malowany lazurem firmy remmers kolor srebrno szary. Jak potrzebujesz więcej szczegółów to pytaj śmiało

Magda_ napisał(a)


widziałam taką fotkę na pinterest


Oooo....też muszę zapinować
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 09:23, 04 sie 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
żyjesz???
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 09:28, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
świetne to okolice tarasowe


Siem nagadała...

makkasia napisał(a)
Jak widzę ten Twój trawnik soczysty, zieloniutki to nie mogę patrzeć na swój niestety.
Wstążeczkę zawiąż na nim bo go zauroczymy
A tak w ogóle to masz tak, ze brak słów no!!!


Hmm..trawnik zaczyna brązowieć... już chyba wiem dlaczego...a ja myślałam, że to brak deszczu

popcarol napisał(a)
Magda, okolica tarasu cudna!! padłam

Karolina, wstawaj natentychmiast bo mi trawę ugniatasz!!

Marzena2007 napisał(a)
Madzia tarwnik miodzio, calość zachywca. Tobie już w tym sezonie dziękujemy. Proszę wylacznie odpoczywac na tarasie!!!


Madżen, nie przeginaj...taras to nie wszystko. Jest jeszcze część przed domem, którą trzeba się porządnie zająć
Więc chwilkę poleżałam w weekend a dziś mam nadzieję dalej bukszpany przesadzać. Zobaczymy czy pogoda pozwoli...dziś u nas słońce za chmurami na szczęście...i w końcu. Ale deszczu dalej brak.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:32, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)
Wchodzę tu co chwila i już w sumie nie wiem co pisać...


W sumie to ja też nie wiem

ewa004 napisał(a)
Ja tez ...doła mam .... też tak kcem !!!


Ewa...a jakiego doła? Czy Ty aby nie przeginasz kobitko?!

leon60 napisał(a)
Ewcia nie Ty jedna


Nie grzesz kobito!

Jagodaa napisał(a)
Jakie doły!? Lato jest, halo, słońce, ciepło! Już Juzce mówiłam, ze doły to na listopad trzeba odłożyć. Cieszyć się z Madzią trzeba, że tak pięknie ma i że nas motywuje . Hehe


O...już wiesz co napisać?! i to jak mądrze buziak
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:33, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
żyjesz???


żyję...ale co to za życie w pracy...

Dzięki za wczoraj
Ciekawe kiedy Alex się ogarnie aby się odezwać i pokazać fotki, których my sieroty dwie nie zrobiłyśmy
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 09:37, 04 sie 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nommm...to skandaliczny skandal...żadnego zdjęcia nie mam...ja usprawiedliwiona....osa...ale Ciebie nic nie usprawiedliwia...jeszcze dziś z Krisem zachwalamy te Twoje desery...mniamuśne były

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 09:46, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
nommm...to skandaliczny skandal...żadnego zdjęcia nie mam...ja usprawiedliwiona....osa...ale Ciebie nic nie usprawiedliwia...jeszcze dziś z Krisem zachwalamy te Twoje desery...mniamuśne były



Osa...taa zawsze jakieś wytłumaczenie musi być
E tam desery...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:48, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nicol21 napisał(a)
No kruca fix! takie pikne widoki że hoho! Taras i jeden i drugi rewelka, rabatki rewelka, warzywnik do magazynu mody się szykuje!!! A trawa... jest wyczesana!


i co ja mam odpisać? Zatkało mnie jak zwykle...buziak Nicol

JulkAd napisał(a)


Madziu ja w rozjazdach?....to Kindzia najwięcej szaleje i Ciocia Małgosia...ich nikt nie przebije

miłego weekendu

Oj taaa... ja wiem, że Kindzi i Cioci nikt tu nie przebije w rozjazdach...ale Ty przy okazji też używasz sobie I dobrze!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies