Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Iwk4 12:47, 04 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Fajne spotkanie mieliście. Pozdrowienia zostawiam.
Pokazałam e-Musiowi kilka fotek przy tarasie. Mówię: zobacz, jak ładnie z tym żwirkiem i tymi płytami w żwirku. A on na to: my nie jesteśmy tak bogaci. Hi, hi.
I tak jest pięknie.
____________________
Ogródek Iwony II
malkul 12:53, 04 sie 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Iwka powiedz mu że płyty chodnikowe wcale takie drogie nie są a i kamyk taki rzeczny jakby dać to drogo nie będzie. musimy umiejętnei kierowac naszymi mądrymi najmądrzejszymi z mądrych mężami
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda70 13:27, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Iwk4 napisał(a)
Fajne spotkanie mieliście. Pozdrowienia zostawiam.
Pokazałam e-Musiowi kilka fotek przy tarasie. Mówię: zobacz, jak ładnie z tym żwirkiem i tymi płytami w żwirku. A on na to: my nie jesteśmy tak bogaci. Hi, hi.
I tak jest pięknie.


Ooo czyli ja bogata?! Moj stan konta na to wcale na to nie wskazuje ale dziękuję
Malkul ma rację...można zamiast granitowych wziąć płyty chodnikowe...wydaje mi się, że wyglądają fajniej i też się nad nimi zastanawiałam ale juz miałam obrzeża z kostki granitowej zrobione więc nie chciałam kombinować i misz maszu robić u siebie.
Buziaki
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 13:28, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
oj ja jak bym kawę dostała to ci ogród zębami przeoram, rzesami zagrabię i obsiusiam tu i ówdzie


Tylko mi nie siusiaj...co to to nie... Sama sobie nawozem podleję
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
malkul 13:37, 04 sie 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
gardzisz babo?

ps. ja mam u siebie płyty chodnikowe ot wybraliśmy tańszą opcję
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Iwk4 14:33, 04 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
malkul napisał(a)
gardzisz babo?

ps. ja mam u siebie płyty chodnikowe ot wybraliśmy tańszą opcję

Gosiu, aż poleciałam do ciebie, ale tam tyle tych stron, gdzie szukać tej tańszej wersji?
A widziałam twój stół w kuchni, mam podobny (dębowy), ale większy i przez e-Musia zrobiony. Dumna jestem z tego.


Ooo czyli ja bogata?! Moj stan konta na to wcale na to nie wskazuje ale dziękuję
Malkul ma rację...można zamiast granitowych wziąć płyty chodnikowe...wydaje mi się, że wyglądają fajniej i też się nad nimi zastanawiałam ale juz miałam obrzeża z kostki granitowej zrobione więc nie chciałam kombinować i misz maszu robić u siebie.
Buziaki

Magda, u ciebie tak pięknie na bogato, że jak e-Musiowi pokazałam, to myślałam, że jakiś katalog mu pokazuję.
Pomysł z płytami betonowymi dobry, bo u mnie kamień naturalny w ogrodzie i kostka betonowa, więc granit by nie pasował.
____________________
Ogródek Iwony II
Magda70 22:14, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Piccolino....stan na dziś







____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
leon60 22:16, 04 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
No i są różowe pampuszki ja czekam na Coconut Lime
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Magda70 22:17, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
I wysokie jeżówki białe i żółte...różowe coś mi pogineły...



o jest jedna różowa...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:18, 04 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
leon60 napisał(a)
No i są różowe pampuszki ja czekam na Coconut Lime


cudne są
Coconut lime?! ide wygoooglać...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies