Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Madzenka 21:21, 25 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jak tam sosenka? Pewnie idealne, boskie bonzai, do którego będziemy wzdychać.
Graby przy twej perfekcji będą idalne, ala. Luciano Giubillei mój uwielbiony. Pinsowac chyba nie muszę bo znasz tę inspirację z CHFSh
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
katiaxx 21:27, 25 sie 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Marzena2007 napisał(a)
Jak tam sosenka? Pewnie idealne, boskie bonzai, do którego będziemy wzdychać.
Graby przy twej perfekcji będą idalne, ala. Luciano Giubillei mój uwielbiony. Pinsowac chyba nie muszę bo znasz tę inspirację z CHFSh


dokładnie tez myślałam o Luciano Giubillei ( bo to zresztą jedyny jakiego "znam" poza nasza Danusią ) tez go powielbiłam nawet napisałam o nim na swóim wątku słóweczko
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Magda70 21:37, 25 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Pawlus napisał(a)
Czekamy na sosnę
Uwielbiam takie "małe ogrody". Posadzi się kilkadziesiąt? roślin roślin i efekt natychmiastowy.


Ja też czekam...jeszcze nie ma. Chyba mojemu dostawcy droga przez Polskę troszkę się wydłużyła. Poczekam zatem do jutra I Wy też musicie he he...

Wiesz...ja to bym nie miala nic przeciwko aby mój ogród nie był z tych "małych"
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:39, 25 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Jak tam sosenka? Pewnie idealne, boskie bonzai, do którego będziemy wzdychać.
Graby przy twej perfekcji będą idalne, ala. Luciano Giubillei mój uwielbiony. Pinsowac chyba nie muszę bo znasz tę inspirację z CHFSh


Niee...pinsować nie musisz. One mi się po nocach śnią

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:40, 25 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
katiaxx napisał(a)


dokładnie tez myślałam o Luciano Giubillei ( bo to zresztą jedyny jakiego "znam" poza nasza Danusią ) tez go powielbiłam nawet napisałam o nim na swóim wątku słóweczko


A tę inspirację to wyślesz?? Czy zapomniałaś?
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Gabrysia_ 21:41, 25 sie 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Madzia,ukłony dla żona za fotki z lotu ptaka,chyba nie muszę pisać,że piękne,hę?!....dobra napiszę,piękne
____________________
katiaxx 21:44, 25 sie 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Magda70 napisał(a)


A tę inspirację to wyślesz?? Czy zapomniałaś?


a gdzie tam zapomniałam , już właśnie się dorwałam do kompa gdzie ją mam, ale sądziłam że na niej nie są graby a teraz patrzę że jak w mordę - graby, tylko krócej przycięte - tak więc nie wiem czy to wiele do wątku wniesie ale na graby usilnie namawiam, jak posadzisz u siebie i będzie tak bossko to i może ja posadzę w mojej wsi, będą się ludziska dziwić - ki grzyb ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Magda70 21:47, 25 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewakatowice napisał(a)


Chcesz mnie wykończyć emocjonalnie. Tyle zdjęć jednorazowo.
Od warzywnika, modrzewiowej, frontu, huśtawki, tarasu biegam w tą i z powrotem.
Prawie kociaka zdeptałam biegając w amoku.

Ogród dopracowany, dopieszczony… nie mogę się napatrzeć.

Czytałam, że sosna jedzie … już czekam na zdjecie!

Buziaki w rączki pracowite!!!

Ty to potrafisz poslodzić..tak, że języka w gębie zapominam
Rączki na szczęście umyte

ka1sia napisał(a)
Magdaleno droga, to jest piękne!!! zdjęcia z góry pokazują jak to wszystko fajnie do siebie pasuje extra! śliczne to Wasze miejsce na ziemi
buziole ślę


Ano nasze Kasiu i też nam się podoba. Wymaga jeszcze kilku poprawek i dosadzeń...ale to już pikuś

stychaz napisał(a)
Też głosuję za grabami. Mam umbry, gdybym kiedyś wiedziała co można z grabami robić, to na pewno bym je wybrała.


Też tak mówisz? Ojojoj...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
noemi 21:48, 25 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Oglądam nie wiem który raz fotki z lotu ptaka do Ciebie tylko graby pasują , te Madżenkowe, takie kolumny fajne som i te odmianowe tak szybko nie rosną … moje nie chcą


jest ślicznie u Was !
____________________
ogród magdalenka
Magda70 21:49, 25 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
katiaxx napisał(a)


a gdzie tam zapomniałam , już właśnie się dorwałam do kompa gdzie ją mam, ale sądziłam że na niej nie są graby a teraz patrzę że jak w mordę - graby, tylko krócej przycięte - tak więc nie wiem czy to wiele do wątku wniesie ale na graby usilnie namawiam, jak posadzisz u siebie i będzie tak bossko to i może ja posadzę w mojej wsi, będą się ludziska dziwić - ki grzyb ?


A co się ludziskami przejmujesz?? Ja też na wsi mieszkam
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies