Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

malkul 12:13, 09 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
o to przez moja wisokę bedziesz smiagć to wpadnij
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 12:13, 09 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
dubelek ale co tam masz całusa!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda70 12:16, 09 paź 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
o to przez moja wisokę bedziesz smiagć to wpadnij

Ta kochanie...całkiem po drodze
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
aleksandra_g 13:48, 09 paź 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
o proszę i tu też mi chciano łeb urywać

Potwierdzam, że runianka rośnie jak szalona u Malkul
zołzucha pewnie teraz z zazdrości gorączki dostaje sasasasa!

całuję i uśmiechnę się do Ciebie po runiankę wiosną
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Magda70 13:58, 09 paź 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Spoko...uśmiechaj się zawsze będzie okazja się spotkać.

Mój karmnik rośnie jak szalony...rozsiewa się niemiłosiernie...tamten Ci się przyjął?? Bo teraz jest taki ładniusi, soczysty, zieloniutki...i znów będę musiała córkę poprosić o wyplewienie...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
JulkAd 14:05, 09 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)


To są stipy...one muszą być w ogrodzie pomimo tego, że mają problemy z zimowaniem.
Kilka mam wsadzonych w donicy więc będę próbowala przezimować w garażu...uwielbiam je i planuję na rabacie przy ogrodzeniu wsadzić wraz z jeżówkami. Ale nie wiem czy zdążę jeszcze tej jesieni to zrobić...


A ja proszę o pokazanie mi nasionek stipy, bo nie fiem czy u mnie już są, czy nie..widać je gołym okiem?

Buziam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
aleksandra_g 14:12, 09 paź 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Magda70 napisał(a)
Spoko...uśmiechaj się zawsze będzie okazja się spotkać.

Mój karmnik rośnie jak szalony...rozsiewa się niemiłosiernie...tamten Ci się przyjął?? Bo teraz jest taki ładniusi, soczysty, zieloniutki...i znów będę musiała córkę poprosić o wyplewienie...


nic mi nie mów ususzyłam go eM robił porządek dookoła garażu i schował tą doniczkę pod półkę i omijałam ją z podlewaniem bo jej nie widziałam miałam zamiar posadzić inny i wmawiać wszystkim i sobie, że to ten od Ciebie ale chyba nie dam rady przepraszam... głupio mi....
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Magda70 14:34, 09 paź 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
aleksandra_g napisał(a)


nic mi nie mów ususzyłam go eM robił porządek dookoła garażu i schował tą doniczkę pod półkę i omijałam ją z podlewaniem bo jej nie widziałam miałam zamiar posadzić inny i wmawiać wszystkim i sobie, że to ten od Ciebie ale chyba nie dam rady przepraszam... głupio mi....



Ha ha ha i dobrze...tamten już u mnie się częściowo zasuszył
Dam ci nowy...ładniejszy...

Ale, żeby mi się to więcej nie powtórzyło!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 14:35, 09 paź 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
JulkAd napisał(a)


A ja proszę o pokazanie mi nasionek stipy, bo nie fiem czy u mnie już są, czy nie..widać je gołym okiem?

Buziam


Hm...w tych kłoskach są nasiona.
Ale ja Julcia rozsadzam to co mi się samo zasiało. Nasion nie zbieram jak na razie. Ale myślę, że poczekaj jeszcze...nawet jak są nasionka to chyba za wcześnie na zbieranie ich. Bo to są młode stipy te co Ci dałam.

Buziak!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
JulkAd 20:23, 09 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)


Hm...w tych kłoskach są nasiona.
Ale ja Julcia rozsadzam to co mi się samo zasiało. Nasion nie zbieram jak na razie. Ale myślę, że poczekaj jeszcze...nawet jak są nasionka to chyba za wcześnie na zbieranie ich. Bo to są młode stipy te co Ci dałam.

Buziak!


Czyli cierpliwą mam być?...oj ciężkie to ogrodniczkowanie....czekać nie lubiem, a chucham i dmucham na stipę od Ciebie, coby mi się rozmnożyła

Buziskam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies