Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

malkul 13:36, 05 gru 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Madzia co tam na sita planuesz z dekoracji. pokaż, popowiadaj, tęsknimy
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ewa004 18:34, 05 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
No i pacz Baby dalej nie ma !
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Magda_ 20:28, 07 gru 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
o tak pokaż pokaż
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda70 08:44, 08 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
siakowa napisał(a)

oj pieeeeeeeekne te ujęcia ! wiele bym dała za takie wsrod swoich z wakacji zwłaszcza ze u nas jest zasada ze w ramkach tylko to co nam cos przypomina, cos co jest nasze i jest wazne
jeszcze raz gratuluje pieknyh zdjec :-*


Dzięki Kasiu...najpierw to była zabawa aparatem, większym obiektywem...a potem wyszło co wyszło...

aleksandra_g napisał(a)
ciężko mi nadrobić zaległości, ale chciałam się zameldować!

i olej te jarzęby idź w graby dziewczyno! graby zachwycają cały sezon, a jak Ci będą rozdeptywać korale koloru koralowego przed płotem to Cie będzie strzelać mnie by strzelało przynajmniej poza tym przy wichurach, których pewnie u was jak i u nas nie brakuje, będziesz miała jarzębinę wszędzie chcesz tego?

nie doczytałam jaka decyzja padła... o ile padła?


Alex...wszelki duch....
Jarzębów nie mogę olać bo już rosną ale przed płotem graby....ale to już wiosną....na 100%

Marzena2007 napisał(a)


Po pRostu zachywacajaca!!! Nie ma już miejsca aby ją tak posadzic.... Chyba ze wymienie frosted curls na nia w bukszpanach? Co o m sądzisz? Zerknij prosze na dzisiejsze zdjęcie z magnolią i doradż prosze


Wiesz co...o wymianie FC na seslerię napiszę wiosną. Po zimie...wtedy będę miała większą wiedzę na temat zimowania FC. Bo co do seslerii nie mam żadnych zastrzeżeń (kazda kępka pięknie przezimowała) a FC różnie mi w tym roku zimowało więc dam jej jeszcze jeden sezon.

Sebek napisał(a)


Ja właśnie mam takie napisy-sentencje - wyglądają dobrze, ale Twoje kamienie powalają Jakbyś chciała zobaczyć moje to wyślę fotkę na PW albo tutaj wgram na chwilę - tylko daj cynk Zdecydowałem się na nie... w jeden dzień - bo marzyłem Nowym Jorku, ale dwie stówy musiałbym wyłożyć - never ever Myślałem też o...kffiatkach (jak na ogrodnika przystało! ), ale wolę żywe - dziś nawet sobie dwa z promocji kupiłem


Sebuś...dawaj fotkę. Ciekawa jestem tych napisów. Ja miałam dylemat...ale nie żałuję Zaraz Ci wyśle maila na priv
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:51, 08 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kwartet napisał(a)
Chcialam się przywitać
Twój ogród pięknie ewoluuje(nowe słówko mojego najmlodszego).
Modrzewie teraz przypominają czapy, na poczatku wyglądały jak makaron powieszony do suszenia. Nają ten niesamowity rys tej rabacie, choc rozumiem że igly mogą denerwować.


Igły denerwują...a jeszcze nie wszystkie opadły - jakaś anomalia w tym roku u mnie.
Dziękuję za miłe słowa i zapraszam częściej

Jagodaa napisał(a)
Wpadłam poczytać .


Za dużo sobie nie poczytałaś co nie ?!

makkasia napisał(a)
Magda dziękuję za relację z angielskiego, trawiastego ogrodu
Powiedz czy ta selseria dobrze zimuje?
świetnie wygląda wydaje mi się ,że ja ją też mam w ogrodzie.
Jestem za wyrzuceniem słowa "niby"
ściskam


Makkasiu - sesleria zimowała u mnie rewelacyjnie. I jest na razie cały czas zielona...w ogóle nie żółknie. A carexy the beatles są już całe żółte. Tak po cichu zastanawiam się czy za jakiś czas nie zastąpię beatlesów seslerią właśnie. Ale to jeszcze duuuuzo czasu upłynie.

Tess napisał(a)
Znowu wypoczywasz?



Tess...tym razem to bym mojego wyjazdu wypoczynkiem nie nazwała. Ale tak...byłam w de. i nl. szybciutko...wypad do mojego ulubionego sklepu zrobiłam (oj no dobra do kilku ulubionych ) małe zakupy poczyniłam - obrusy szare zakupiłam i bombki czarne - matowe i perłowe

bociek napisał(a)
Heloł. Przydreptałam się przywitać a Ciebie niet. To lecem dalej.

PS Sesleria czadowa absolutnie


Oooo czyżby wiosna wielkimi krokami się zbliżała?! Bociek u mnie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:53, 08 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewa004 napisał(a)
Witam Pania
A gdzie Pani sie podziewa ?


ewa004 napisał(a)
Madzia!!!!!!!!!!!!!!!!!


ewa004 napisał(a)
No i pacz Baby dalej nie ma !


No proszę...ale mi licznik wejść podbijałaś

Jestem, jestem Babo!! I dzięki, że o mnie pamiętasz.


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:59, 08 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
Madzia co tam na sita planuesz z dekoracji. pokaż, popowiadaj, tęsknimy


Magda_ napisał(a)
o tak pokaż pokaż


Pokaże...ale dajcie mi jeszcze 1-2 dni. Bo musi to coś wyschnąć
No może 3 dni...bo jutro lecę na imieniy rodziców to czasu nie będzie

I pozdrawiam wszystkich zaglądających

A i mam kilka fotek zieleni z przed mojego holenderskiego centrum. Ale to może wieczorkiem.
Ozdób niestety żadnych nie fociłam...bo tym razem wszystko w biegu było i w niezbyt sprzyjających okolicznościach

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
leon60 09:30, 08 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wyschnąć ciekawa jestem co tam wymodziłaś
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Magda70 09:33, 08 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
leon60 napisał(a)
Wyschnąć ciekawa jestem co tam wymodziłaś


Ola...sponton....a że mężowi brakuje teraz zajęć w ogrodzie to wcale go nie musiałam namawiać. Ale nic z blachy...tyle mogę zdradzić
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
leon60 09:35, 08 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
To czekam niecierpliwie przebierając nogami
U mnie jeszcze nic nie zrobione..
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies