Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 18:19, 13 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ewkakonewka napisał(a)
Orientujesz się czy brunera jest podobna wielkością do bergenii? Bo to bardzo fajna roślina na obwódkę jest też nie?


w/g mnie brunnera jest podobnej wielkości co bergenia.

Karola...ty masz chyba jakiegoś mutanta a nie bergenię Albo moja jest mała ha ha...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 18:23, 13 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Pszczelarnia napisał(a)
Przyszłam na cukierki. Magdo, ja gdybym mieszkała nad morzem, byłabym morsem, jak nic.

Piękny poukładany ale fantazyjny ogród - bardzo mi się podoba. Jest doskonały już od podstaw.


O nie...ja się na morsa nie nadaję. Mąż pływal jakiś czas temu. ja nigdy w życiu... i nikt mnie nie namówi. Córci grupa jednak nie pływała w niedzielę bo na morzu sztorm...wiatrzycho niemilosierne...za duże fale.

buźka Ewcia...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 18:24, 13 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
Widze że dzis pracujesz



Ano...ktoś musi Choć wolałabym w ogrodzie popracować. Ale już niedługo. Moje nasionka jeszcze nie doszly.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 18:25, 13 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Buziaki ślę zaglądającym i tęskniącym za wiosną i za mną

lecę do Was....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beata_m 22:34, 13 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Magda70 napisał(a)
No i jeszcze dla Malkul...zażyczyla sobie letnie zdjęcie....więc proszę
ale mi tęskno do tych widoków i dlatego wrzuce dwie fotki







Madziu, szybko wątku nie nadrobię, ale z chęcią będę zdjęcia wyszukiwać . Na razie parę wypatrzyłam - wygląda wszystko świetnie czy zimą czy latem - jestem pod wrażeniem! Pozdrawiam ciepło.
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
ewakatowice 14:53, 14 sty 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Magda70 napisał(a)
No i jeszcze dla Malkul...zażyczyla sobie letnie zdjęcie....więc proszę
ale mi tęskno do tych widoków i dlatego wrzuce dwie fotki








O w mordę, jak ja tęsknię za wiosną w Twoim ogrodzie!
Toż to pikne !

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Olili 18:50, 14 sty 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Chyba nigdy u Ciebie nie pisałam (choć głowy sobie uciąć nie dam ) ,ale bardzo często tu buszuję ...Pamiętam jak kiedyś coś tam narzekałaś na modrzewiową aleję, że wolałabyś coś innego w tym miejscu..przypomniało mi się to, bo wkleiłaś zimowe zdjęcie tej alei a ona urzeka mnie od samego początku....Dla mnie jest cudna !
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Magda70 20:03, 15 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beata_m napisał(a)


Madziu, szybko wątku nie nadrobię, ale z chęcią będę zdjęcia wyszukiwać . Na razie parę wypatrzyłam - wygląda wszystko świetnie czy zimą czy latem - jestem pod wrażeniem! Pozdrawiam ciepło.


A ja dziękuję za miłe słowa...i również pozdrawiam


ewakatowice napisał(a)



O w mordę, jak ja tęsknię za wiosną w Twoim ogrodzie!
Toż to pikne !



O w mordę...Ewa...ja też tęsknie za wiosną i u mnie i u Was

Olili napisał(a)
Chyba nigdy u Ciebie nie pisałam (choć głowy sobie uciąć nie dam ) ,ale bardzo często tu buszuję ...Pamiętam jak kiedyś coś tam narzekałaś na modrzewiową aleję, że wolałabyś coś innego w tym miejscu..przypomniało mi się to, bo wkleiłaś zimowe zdjęcie tej alei a ona urzeka mnie od samego początku....Dla mnie jest cudna !


Ale ja nie narzekam na modrzewiową tylko na modrzewie....bo są piękne ale denerwują mnie ich spadające igły. I właśnie teraz wyglądają masakrycznie i zawsze o tej porze mam na nie nerwa i myślę czym je zastąpić
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
aga_szsz 20:38, 15 sty 2015


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Madzia, to kupiłaś te graby??? byłam na etapie poszukiwania , a tu czytam u Oli, że nogi chcesz im stroić...
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Magda70 20:46, 15 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Haha...dobre...grabów jeszcze nie mam a już się martwię co dam w nogi

A tak poważnie wiosną planuję zakupić...obowiązkowo!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies