Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 16:17, 29 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
MalgosiaR napisał(a)
Hello Syla,

brzozy to pewnie odmiana Betula, zgadza sie? Jesli tak to moge podpytac gdzie nabylas, okazy powalajace. Ogrod wyglada przepieknie, sledze Twoj watek praktycznie od poczatku, dech zapiera.
Z gory dzieki


Witaj Małgoś to brzoza pożyteczna doorenbos .....Zapraszam zawsze reszta na pw ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Pszczelarnia 16:19, 29 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Syla, Ty nic się nie zmieniasz. Tylko Twój ogród.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Syla 16:22, 29 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
sylllwia napisał(a)


Moja ulubiona rabata i huśtawka


Zrobię z tego miejsca kiedyś fotkę na resztę ogrodu .... Dobrze ulokowana ta huśtawka tylko teraz na huśtanie trochę za gorąco
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:26, 29 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Olasta napisał(a)
Sorki że pytam, bo pewnie o tym pisalaś, ale jakie brzozy sadziłaś i co ile? Ja od jakiegoś czasu choruje na brzozy
Dawno nie zaglądałam do Ciebie a tu znów piękne zmiany i ogrom pracy.


To brzoza pożyteczna doorenbos .... a co ile posadziłam .... hmmmm ..... 1,50 - 1,80 .... one nie są sadzone w linii prostej ..... Teraz nie mogę wkleić zdjęć - Danusia prosiła ..... ale do tego miejsca dosadziłam kolejne 4 ..... One się chyba u mnie prosiły w tym miejscu pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:29, 29 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
kasiula79 napisał(a)
Syla wszystko cudnie wygląda - przy takich kompozycjach bałaganu się nie zauważa. W oko wpadła mi altana: masz może więcej jej zdjęć?
(i pytanie z innej beczki: czy "trzymasz" się ściśle projektu czy może pozwalasz sobie na odstępstwa?)
pozdrawiam


Wstawię zdjęcia altany jak tylko będzie można tj. w czwartek - bardzo sobie pozwoliłam na odstępstwa pozdrówka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:32, 29 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Syla brzozy są zachwycające i jakie wieeeeelkie!!! Będziesz pod nimi sadzić kule bukszpanowe?



Sadzę dzisiaj przy brzozach rozplenice ..... Dostałam kiedyś od Lenki .... rosły przy miłorzębach ale teraz idą do nowego miejsca ..... Wczoraj ustawiłam przy brzozach zraszacz .... dzisiaj to miejsce przekopuję .... w przerwie siedzę na Ogrodowisku, przy garach i odpoczywam upał jest i sucho jest .... ja dla odmiany teraz chcę deszczu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Milka 16:42, 29 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ja też, u nas już 5 tygodni bez deszczu, Afryka!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Syla 16:47, 29 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
beta napisał(a)
Syla, te brzozy wyglądają fenomenalnie!!!!...jakby z tamtąd musiały być...a ten zakątek z huśtawką zawsze mi się podobał

miskanty i horti w w/w zakątku są posadzone w lini prostej czy trawy delikatnie za horti?


trawy nie są sadzone w linii prostej .... są odrobinkę za horti
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:49, 29 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
irena_milek napisał(a)
ja też, u nas już 5 tygodni bez deszczu, Afryka!


a ja ma jeszcze tyle pracy w ogrodzie .... dzisiaj sadzę rozplenice w dziale brzózek .... gdybym nie zmoczyła nawierzchni mocno to mogłabym teraz kilofem
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:50, 29 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pszczelarnia napisał(a)
Syla, Ty nic się nie zmieniasz. Tylko Twój ogród.


I oby tak zostało Ewuś .... dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies