Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Gosiniak 15:33, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Agnieszka- ubiegłaś mnie ja z tym samym pomysłem, ale bylo by super
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gabrysia_ 15:37, 03 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Gosiniak napisał(a)
Gabrysia- to duże auto trzeba mieć, ja takiego nie posiadam, ale może chociaż ten sam dzień udałoby się wybrać.


Mam znajomego,który często jeździ do Wrocławia dużym autem,wiec mógłby przywiezc,tylko ktoś by musiał je dla nas kupić!
____________________
gusiarz 15:39, 03 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Gosiu - już u Marzenki o tym namaziałam - i nózkami przebieram bo adrenalina mi skoczyła Piszcie tylko kiedy się wybieracie - stanę na głowie i nawet rzęsach by się z Wami tam zabrać!!
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Gosiniak 15:45, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ginger napisał(a)
No najlepiej duuuużym autem z przyczepką . Gosiu pisałaś u mnie o mostku może pokarzesz jakieś fotki ,ja przy swoim muszę na wiosnę przesadzić praktycznie wszystko bo coś się gęsto tam zrobiło

Jeśli szukasz inspiracji do mostku to niestety nie u mnie, jeszcze nie Zdjęcia pokażę jak będę przy innym kompie, bo tu nie mam fotek, ale w skrócie to u mnie jeszcze nic nie ma, dosłownie żadnej roślinki, we wrześniu zabrałam się za wyznaczenie rabatki "japońskiej" i zamiarem było kończyć ją dopiero w tym roku. Tak naprawdę to ze sztuką japońską nie wiele będzie miała wspólnego oprócz doboru roślin i jakiś akcentów japońskich. Cały czas myślę teraz właśnie o niej i planuję co tam posadzę na wiosnę, będę pokazywać. Mi się strasznie spodobał zakątek w wątku "ogród z czerwonym mostkiem", w ogóle cały ten ogród mi się podoba, a że szczególnie lubię iglaczki to decyzja była szybka i robię taką namiastkę tego u siebie.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ka1sia 15:45, 03 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
O, Matko!... Kobietki, dokąd Wy się wybieracie?
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Jabeska 16:53, 03 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
No to widać, że my wszystkie takie chore na tego bukszpanowego wirusa. Normalnie rozprzestrzenia się szybciej niż grypa Gdzie ta plantacja? Może przyślą kurierem?
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Gosiniak 17:07, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Gabrysia_ napisał(a)

Gabrysia- to duże auto trzeba mieć, ja takiego nie posiadam, ale może chociaż ten sam dzień udałoby się wybrać.


Mam znajomego,który często jeździ do Wrocławia dużym autem,wiec mógłby przywiezc,tylko ktoś by musiał je dla nas kupić!

Marzenka i Wieloszka się z pomocą innym oferowały, wybierały dla nich bukszpany, tylko transport i szczegóły trzeba było uzgodnić, więc pewnie i tutaj by pomogły. Ja nie będę tyle osób fatygować, bo i ciebie bym musiała a później jeszcze dziewczyny. A może ty razem z tym transportem się wybierzesz i na miejscu się spotkamy
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Ginger 17:12, 03 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Jabeska napisał(a)
No to widać, że my wszystkie takie chore na tego bukszpanowego wirusa. Normalnie rozprzestrzenia się szybciej niż grypa Gdzie ta plantacja? Może przyślą kurierem?


Nietety nie da rady kurierem
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Gosiniak 17:14, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Gusiarz- myślę, że tak pod koniec marca początek kwietnia, żeby było widać czy nie są przemarznięte. A jak ty myślisz? I kiedy by ci pasowało?
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 17:16, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
ka1sia napisał(a)
O, Matko!... Kobietki, dokąd Wy się wybieracie?

Jak to dokąd, po bukszpany oczywiście
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies