Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

nawigatorka 18:28, 23 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wiesz wygląda na to ze Ty masz white a ja mam alba mediland...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 18:34, 23 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Przyznam szczerze że mnie zatkało ogród prześliczny, domek dopracowany w najdrobniejszym szczególe wnętrza domku nie powstydzil by się żaden magazyn pozdrawiam serdecznie
____________________
Pogubiłam się po drodze
Zeta 18:39, 23 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
nawigatorka napisał(a)
Wiesz wygląda na to ze Ty masz white a ja mam alba mediland...

Właśnie też szukałam na necie i to chyba by się zgadzało
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 18:43, 23 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
amelia_b napisał(a)
Przyznam szczerze że mnie zatkało ogród prześliczny, domek dopracowany w najdrobniejszym szczególe wnętrza domku nie powstydzil by się żaden magazyn pozdrawiam serdecznie

Pędzę do Ciebie ...bo jeszcze nie byłam.....zapraszam częściej
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
18:45, 23 cze 2015
te rabaty z szalwiami i trawami sa bardzo podobne do inspiracji ktróe ostatnio ogladam ....bede cos podobnego modzić ...strasznie mi sie to podoba


a domek ...normalnie jak ze szwedzkich czy duńskich pism
jak byłam dzieckiem to koc na kilku kijach rozwieszony mnie ogromnie cieszył ...a taki domek.....matko chyba by pół wsi u mnie nocowało i listę kolejkową by trzebabylo robić
Zeta 18:54, 23 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
eee_taam napisał(a)
te rabaty z szalwiami i trawami sa bardzo podobne do inspiracji ktróe ostatnio ogladam ....bede cos podobnego modzić ...strasznie mi sie to podoba


a domek ...normalnie jak ze szwedzkich czy duńskich pism
jak byłam dzieckiem to koc na kilku kijach rozwieszony mnie ogromnie cieszył ...a taki domek.....matko chyba by pół wsi u mnie nocowało i listę kolejkową by trzebabylo robić


Dzięki za miłe słowa ...a domek to spełnienie moich marzeń .....takich właśnie o domu stodole w nowoczesnym wydaniu
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
EPODLAS 19:17, 23 cze 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Mnie podoba się że grupujesz rośliny w duże grupy. Szałwie jako niebieskie plamy wyglądają pięknie, rabata z hostami pod oknem bardzo elegancka, horti w grupie też super wyglądają. Piękny, z nutą nowoczesności ogród.
____________________
Mój ogród
Konstancja30 19:32, 23 cze 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Zetka rozważam czy nie wszcząć postępowania ... za druzgocący nokaut ... bo co z tego, ze pięknem i dorodnością skoro boli tak samo ... albo i bardziej ...

przy dorenbosach utopionych w szałwii az sobie pisnęłam ... ogłupiły niczem koktajl Mołotowa ale zniesłam ...
przeniosłam wzrok na zbocze za ... na którym to ktoś bawił się kolorami ze skutkiem zaiste wybornym ... ...
w łan lawendy ja wbiłam wzrok ... a widok wbił mnie w kanapę ... no fiesz Zetka lawenda ... tak poukładana i grzeczna !!! ... ruszyłam dziesiąt kilo by skonfrontować ten zaiste dostojny widok z polegującą w całej swej metrowości moją lavande i chyba chciałbym by powstała ... ... jesteś za to odpowiedzialna /...

przy domku ... to poszłam po ciacho i moje 7 kilo mniej już widzę jak pedzi i wrzeszczy "i am come back Izabel" ... oczywiście za to tez jesteś odpowiedzialna ... przy domku i tych fotelach przed nim ... obrzydliwie idealne w swej prostocie ... ... nic tylko zalec nań i kontemplować ... Zetka mi lekarz takie zaleganie przepisał ...

...

dumnam była jakąś złudną chwilę bo na surfinie pełne w carexie to ja też sobie wpadłam ... hah !!! ... i co ? czytam bakopa pełna ... a skąd Potffforze bakopę pełną wynorałaś ??? ja się pytam ... roślina dla mnie nieistniejąca a konieczna do donicy w półcieniu ... begonia mi udaje wymarzony aranż a tu masz ... można ? ... można

drugi kawałek ciacha ... nie dodam iź mniamam na Twoją odpowiedzialność bo już wiesz ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Zeta 20:03, 23 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
EPODLAS napisał(a)
Mnie podoba się że grupujesz rośliny w duże grupy. Szałwie jako niebieskie plamy wyglądają pięknie, rabata z hostami pod oknem bardzo elegancka, horti w grupie też super wyglądają. Piękny, z nutą nowoczesności ogród.

Mam dużą działkę gdybym wszystko mieszała powstałby bałagan ...i nie było by nic widać,
Dziękuję bardzo zapraszam na wycieczki po moim ogrodzie
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
20:07, 23 cze 2015
o ironio u mnie molinia nie rosnie mam 3 szt i jakoś nie widze wzrostu przyrostu ale tak mi się podobała ze kupiłam i bede czekać na nia pewnie ze 2 sezony!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies