Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 18:44, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Jak się przywitać ? ... to pierwszy post więc wypadałoby powiedzieć "dzień dobry" ... tylko, że ja od miesiąca chodzę sobie po alejkach ... podziwiam przeobrażające się ogródki w ogrody ... uczę się podpatrując nasadzenia w przemyślanym a jednak pięknym porządku ... śmieje się do monitora jak zobaczę kogoś ze społeczności ogrodowiska bo tyle się ubiegałam po Waszych ogrodach, że czuję jakbym Was znała ... to może powiem

WITAM ... tak awansem zanim zacznę budować swój ogród ...

ten ogród ... zwany ogrodem marzeń w głowie jest ... hmm ... był bo od czasu kiedy przekopałam się przez kilkanaście wątków co nieco pojęłam ... inne co nieco do mnie dotarło przez mur własnego błędnego często przekonania o tym co ja "kcem" )) ...

ja tak szwędając się od ogrodu do ogrodu zapisałam kajecik )) całkiem gruby z tym co wiedzieć powinnam ... rwałam kolejne plany ... przeszłam długą drogę od "nic z tego nie będzie..." do "jak nie jak tak " ... i jestem

na powitanie andromeda ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Ania 18:51, 06 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Witaj Konstancjo to, że masz ogród w głowie to już ogromny sukces, bo ja po 4 latach nadal nie wiem czego chcę ale przyznam, że ogrodowisko bardzo pomaga mi w sprecyzowaniu planów ogrodowych
Mam nadzieję, że również znajdziesz tutaj inspirację i wiedzę naprawdę mnóstwo tu życzliwych ludzi. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów ogrodowych
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Konstancja30 18:56, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
udało się ... andromeda to próba wklejenia zdjęcia ... pierwszy post to próba ognia )) ... ale poszło czyli będzie reszta ... muszę ją tylko trochę poukładać ...

żeby pustką nie powiało przy debiucie to co mi na szybciutko wpadło ...

pień ... stanowi architekturę stałą tarasu ... wkopany między płytki i obsypany kamieniem będzie o nim więcej ...



i ona ... Tequila ... mieszkanka dość grzeczna ... jak na ten moment ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Eve 18:56, 06 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witaj Konstancjo Bardzo ciekawie się zaczyna, czekam na ciąg dalszy
____________________
ogród Ewy
KasiaWB 18:56, 06 maj 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Konstancjo oficjalnie wiem dobrze o czym piszesz, bo ja również przeszłam podobną drogę, a ogród docelowy też będzie w przyszłości, a narazie mam już wiele w głowie dzięki Ogrodowisku i coś tam pomału rzeźbię powodzenia i pokazuj nam co masz
Na powitanie kwiaty kaliny angielskiej dla Ciebie

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Gabriela 19:02, 06 maj 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ogród w budowie to moja specjalizacja. Witam się serdecznie i zapraszam
____________________
Ogród w budowie nieustającej
justi 19:05, 06 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj Konstancjo
Tequila bardzo ładnie pozuje do zdjęcia Czy koło huśtawki to biała surfinia?, bo kupiłam takie coś w tym roku ale jeszcze nie kwitnie, więc nie wiem jaki będzie efekt.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
bociek 19:10, 06 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Konstancjo

Fajnego masz domownika Zapowiada sie ciekawie, budujesz napiecie jak Hitchcock Czekam na wecej zdjec korzenia na tarasie
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Konstancja30 19:11, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ania napisał(a)
Witaj Konstancjo to, że masz ogród w głowie to już ogromny sukces, bo ja po 4 latach nadal nie wiem czego chcę ale przyznam, że ogrodowisko bardzo pomaga mi w sprecyzowaniu planów ogrodowych
Mam nadzieję, że również znajdziesz tutaj inspirację i wiedzę naprawdę mnóstwo tu życzliwych ludzi. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów ogrodowych


Dziękuję Aniu ... coś tam mam ... obawiam się tylko, że niewiele z tego zostanie po zderzeniu moich marzeń i realnych możliwości działki ... inspirację już mam ... i bardzo przepraszam, że nie pozdrowiłam jej na początku ... ogród pani Danusi i ona sama jako mistrz i miłośnik roślinek ...

banan na twarzy robi się za każdym razem gdy wchodzę na forum ... to niesamowite jak wiele rad ... wsparcia dają sobie nawzajem forumowicze ... to wspaniałe ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
nika 19:11, 06 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Konstancja30 napisał(a)


pień ... stanowi architekturę stałą tarasu ... wkopany między płytki i obsypany kamieniem będzie o nim więcej ...



i ona ... Tequila ... mieszkanka dość grzeczna ... jak na ten moment ...


Te zdjęcia mnie urzekły...
Wspaniały pomysł z tym pniem czekam na więcej
A Tequila... jak prawdziwa arystokratka na tej huśtawce

Witam serdecznie wśród zielono zakręconych
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies