Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowe rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowe rabaty

Martek 20:09, 02 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Od dziewięciu lat sukcesywnie usuwając darń z trawnika tworzę "po cichutku"miejsce na moje kwiaty. Przez ten okres czasu zdążyłam poznać wiele ciekawych ich odmian oraz przekonać się, które z nich warto mieć w ogrodzie na stałe. Metodą prób i błędów korzystając z propozycji w czasopismach pielęgnuję je do dziś.

One ku mojej radości odwdzięczają się za mój wysiłek dorodnymi kwiatami i pięknym zapachem, który cieszy nie tylko moje oczy i zmysły, ale również przypadkowych przechodniów. Nie jest to dla mnie bez znaczenia nie lubię robić czegoś tylko dla siebie, pragnę by to co jest piękne mogło cieszyć i sąsiadów
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 23:29, 10 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Och Marto, jednak zmieniłaś całkiem swój wątek. W takim razie pokazuj od nowa kolejną odsłonę swojego ogrodu.

Dodam jeszcze link do Twojej wizytówki, możesz też dodać ją w podpisie

Wizytówka - Kolorowe rabaty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 23:32, 10 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046

Wszystkim serdecznie dziękuję za życzeniaUmacniam dla Was
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Joanka 23:34, 10 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Rewolucja w kolorowych rabatach?
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Martek 23:38, 10 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Gardenarium napisał(a)
Och Marto, jednak zmieniłaś całkiem swój wątek. W takim razie pokazuj od nowa kolejną odsłonę swojego ogrodu.

Dodam jeszcze link do Twojej wizytówki, możesz też dodać ją w podpisie

Wizytówka - Kolorowe rabaty

Dziękuję Danusiu
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 23:39, 10 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Od czego zaczynasz? Wiem, że masz już różne plany. Co będzie gwiazdą na kolorowych rabatach w tym sezonie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 23:54, 10 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Joanko zaraz rewolucje
Danusiu gwiazdy...
Kobiety kochane spokojnie bez rewelacji,małe rewolucje

W tym sezonie marzy mi się zrobienie porządku na frontowej części domu.Nie mogę skupiać uwagi na całej posesji,która też już wymaga zmian na lepsze.Z pomocą forum i lekcji z konsekwencji twojej Danusiu może mi się udaProszę o wsparcie i trzymanie za mnie kciuków będzie potrzebne
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Madzenka 00:16, 11 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A dlaczego mi sie nie wyświetlają poprzednie strony??
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Martek 00:35, 11 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046

Dobranoc
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Milka 14:18, 11 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Martek napisał(a)
Od dziewięciu lat sukcesywnie usuwając darń z trawnika tworzę "po cichutku"miejsce na moje kwiaty. Przez ten okres czasu zdążyłam poznać wiele ciekawych ich odmian oraz przekonać się, które z nich warto mieć w ogrodzie na stałe. Metodą prób i błędów korzystając z propozycji w czasopismach pielęgnuję je do dziś.

One ku mojej radości odwdzięczają się za mój wysiłek dorodnymi kwiatami i pięknym zapachem, który cieszy nie tylko moje oczy i zmysły, ale również przypadkowych przechodniów. Nie jest to dla mnie bez znaczenia nie lubię robić czegoś tylko dla siebie, pragnę by to co jest piękne mogło cieszyć i sąsiadów


Martuś, nie ma poprzednich stron

Ja tez po cichutku będę śledzić, nowe odsłony w kolorowych rabatach; ciekawa jestem jakie teraz będą
Podoba mi sie twoje podejscie do kwiatów, cieszą ciebie ale tez innych
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies