Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia.

Joanka 01:06, 03 lut 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Nie wiedziałam że z wymyślaniem tytułu będą aż takie problemy hihi.

Od dziecka uwielbiałam "grzebać w ziemi", gorzej było z mężem. Trochę to trwało zanim zaczął podzielać moje pasje, ale udało się. Przez szmat czasu byliśmy posiadaczami sporego ogródka rekreacyjnego: nieduży sad, pełno kwiatów i odrobina warzyw. Na działce spędzaliśmy każdą wolną chwilę ciesząc się panującą wkoło błogą ciszą. Nie pamiętam kiedy zaczęliśmy marzyć o kawałku ziemi za miastem i budowie domu. Udało się w ubiegłym roku.

Tak wygląda teraz moje szczęście:



Projekt domu zakupiony, teraz tylko papierologia i zaczynamy!

Czasami się śmieję że dom to tylko pretekst do pięknego ogrodu
I tu zaczynają się schody, niby wiem co chcę mieć (rośliny i kolory wybrane) ale jakoś nie widzę tego i boję się czy będzie wszystko razem grało. Forum stanowi dla mnie kopalnię wiedzy, oczywiście jestem fanką Danusi (z Mai w ogrodzie trafiłam na Gardenarium a potem po nitce do kłębka na Ogrodowisko). Czytam Wasze (już nasze ) forum od dawna ale zawsze brakowało odwagi aby wyjść z cienia.

Liczę na Waszą pomoc w moim dążeniu do ogrodowej doskonałości

Jak na pierwszy raz całkiem sporo wyskrobałam haha

____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Martek 01:33, 03 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Jak patrzę na tą przestrzeń to już zazdroszczę.
Uwielbiam zapach nowego domu,mebli itp.A ile możliwości zagospodarowania tego terenu od początku...Życzę jak najsprawniejszego pobudowania Waszej oazy szczęścia i chętnych do przemyślanego ,dobrego zarazem pięknego projektu ogrodu - powodzenia
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
mysza 08:24, 03 lut 2011

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Dokładnie w ten sam sposób ( trafnie określiłaś po nitce do kłębka ) dołączyłam do grona Ogrodowiska . Podpisałabym się pod wszystkim co napisałaś Życzę Ci pomyślności w realizacjach .
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
goniak 08:50, 03 lut 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Witaj
Widzę ogromny potencjał w tym kawałku pola
Będziemy kibicowac i oczywiście doradzac w miarę naszych możliwości.
____________________
Małgosia mój zielony świat
Gardenarium 08:59, 03 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Ja też się przyłączam. Pamiętam chwile wprowadzki do nowego domu, leżałam na podłodze i cieszyłam się z własnego kąta.
A jaką działka ma powierzchnię?

Chyba sporo można tutaj poszaleć?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 09:41, 03 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Witaj, dobrze, że myslisz o ogrodzie jak nie ma jeszcze budynku-tak najlepiej.Ja robiłam to w odwrotnej kolejności. Faktycznie działka duża, no to poszalejesz, jak ja
____________________
U Matki
jotka 10:08, 03 lut 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
trzymam kciuki za realizację marzeń

będę śledzić kolejne Twoje poczynania i oczywiście kibicować!
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
monteverde 12:26, 03 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj,na pewno każdy dołoży jakąś "cegiełkę" doświadczenia do Twojego ogrodu, najgorszy początek a potem już z górki..... życzę powodzenia))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Danusza 12:30, 03 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
witam w naszym gronie ogrodoholików czas na marzenia i ich realizację!
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Joku 15:03, 03 lut 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11887
Ja też witam i życzę powodzenia. Moja droga do Ogrodowiska była podobna.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies