Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gdzieś na końcu świata...

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzieś na końcu świata...

GosiaJoanna 18:06, 17 sty 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witam Kochane
Mieszko rosnie jak na drożdżach, troszke zmartwił mnie fakt że nie mogę juz karmić piersią i po przestawieniu na MM, maly dostał uczulenia i ma czerwona buźkę ale mam nadzieje ze to szybko minie.Pozdrawiam serdecznie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 22:19, 31 sty 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A co takiego się stało ,że nie możesz już karmić ?

Wiem od dziewczyn ,że czasami jakiś czas trwa zanim mama znajdzie mieszankę odpowiadającą jej Maluszkowi , ale to wszystko minie i będzie ok

A poza tym , uczulenie..achhh.. Drobiażdżek ,jeśli jest zdrowy i rośnie jak na drożdżach.....

Buziaki gorące na Koniec Świata posyłam .,,. I ciepełko wysyłam kurierem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 14:41, 01 lut 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
gierczusia napisał(a)
A co takiego się stało ,że nie możesz już karmić ?

Wiem od dziewczyn ,że czasami jakiś czas trwa zanim mama znajdzie mieszankę odpowiadającą jej Maluszkowi , ale to wszystko minie i będzie ok

A poza tym , uczulenie..achhh.. Drobiażdżek ,jeśli jest zdrowy i rośnie jak na drożdżach.....

Buziaki gorące na Koniec Świata posyłam .,,. I ciepełko wysyłam kurierem


Eluś no cóż jak to przystało na dorodnego męczyzne cycka to za mało i chciał butlę, jak raz dokarmiłam do już cycka nie chciał :/ Już z buźka ok zresztą sama zobacz




____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 15:18, 01 lut 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Noo to wszystko tłumaczy .. Ale buzia już śliczna , nie ma śladu po jakimkolwiek uczuleniu ...

Fajny facet ten Twój Mieszko ...

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Marta7 15:35, 01 lut 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ale śliczne dzieciaczki na tym końcu świata robią i rodzą
Pozdrawiam bardzo cieplutko całą rodzinkę
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marlenaa 18:33, 01 lut 2014


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Słodziutki
____________________
krowy, staw i my
gierczusia 18:00, 04 lut 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Buziaczki zasyłam dla Całej Rodzinki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 10:49, 06 lut 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Słoneczko coraz wyżej więc czas najwyższy planować nowe nasadzenia. Nareszcie założone mamy ogrodzenie, więc przyszedł czas na przedogródek. Czeka nas wiosną dużo pracy, a Was Kochani prosze o pomoc i pomysły jak moglibyśmy zagospodarowac ten nasz przedogródek. Prace brukarskie przewidziane są dopiero na wrzesień (takie u nas terminy fachowcy mają ) więc interesuje mnie tylko ten fragment od bramki w prawą stronę



Póki co mam tylko takie foto, jak wyjde z Młodym na spacer to może coś lepszego pstrykne, ogólnie jest to południe, słoneczko piecze większą cześć dnia, widoczna jest studnia ( tam gdzie te deski), która będzie przekształcona w ciurkadełko. W prawym rogu jest jałowiec, przywieziony z lasu. Miał być usuniety kiedy karczowaliśmy teren na nowy las, tak było mi go szkoda więc jest u nas na podwórku i o dziwo ładnie rośnie.
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 16:13, 06 lut 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Marta7 napisał(a)
Ale śliczne dzieciaczki na tym końcu świata robią i rodzą
Pozdrawiam bardzo cieplutko całą rodzinkę


Dziękujemy
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 16:14, 06 lut 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
gierczusia napisał(a)
Buziaczki zasyłam dla Całej Rodzinki


Buziaki Ciociu Elu :*
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies