Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 19:26, 10 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Margi moja strona też wschodnia-oglądałam już Twój plan-dla mnie nierealny gdyż mam dużo starych nasadzeń których napewno nie usunę,TY masz tam puściutko więc możesz zaszaleć
Ja napewno będe do Ciebie zerkać i może jakąś cząstkę choć podpatrzę
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
margi 19:28, 10 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
I ja też będę zaglądać do Ciebie.
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
GorAna 23:02, 10 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Witam swojsko Masz piękny ogródek Widzę, że też lubisz kamienie
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Gosiniak 23:09, 10 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Marta7 napisał(a)
Gosiu,są posadzone róże ale jakoś nie są zbytnio żywotne,może mają tam za mało słońca,(do 11),może gleba nie taka,nie wiem-wogóle cały ten ogrodek mi nie pasuje,jest tam jeszcze cały odkryty kosz na śmiecie,słup energetyczny i nawał moich nieudanych nasadzeń,tylko pod jednym oknem podoba mi się-jest tam taka duża hortensja,co zagląda do okna,a przed nią Rh.-zawsze niezawodne i piękne latem i zimą.Ale zanudzam,dzięki że wpadłaś

Za mało słońca, trzeba tam cosik innego wymyślić, hyyy... to może więcej tych Rh lub hortensji skoro im tam warunki odpowiadają, czy całkiem co innego byś chciała?
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Marta7 23:37, 10 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Witaj Aniu,milo mi że do mnie wpadłaś,ja też jestem zachwycona Twoimi tulipanami i precyzją w Twoim ogródku,a kamienie uwielbiam,tak jak i TY,jutro wpadnę do Ciebie,o ile pozwolisz,bo tak pieknego ogrodu jak Twój nie mozna skomentować jednym zdaniem
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
monteverde 01:12, 11 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Marta, ja bym w tym ogródku tylko troszeczkę posprzątała, poprzycinała, troszeczkę przesadziła, bo w niektórych miejscach jest za gęsto i niektore krzewy nie są dobrze wyeksponaowane, a tak to masz super ogród czy te bonsai sama cięłaś czy były już takie kupione pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ewa004 08:35, 11 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
hej Marta pozdrowionka zostawiam i miłego dzionka życzę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Ewa4 09:48, 11 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
kochana ale dałaś czadu.pewnie pół wsi zabrało się za ogrody jak mają taką sąsiadkę i podglądają przez płot z zaciekawieniem co ona jeszcze wymyśli.pięknie raj na ziemi.pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Marta7 18:59, 11 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Gosiu z nieba mi spadłaś,będę Ci bardzo wdzięczna za pomoc co do tego ogródka,tylko zrobię lepszej jakosci zdjęcia i może stopnieje śnieg-wtedy chyba jest bardziej realny obraz.Wproszę się wtedy z wielkim uśmiechem do Ciebie i poproszę o pomoc

Monteverde-jest dla mnie zaszczytem gościć Cię u mnie,Twoja wiedza jest imponująca,Twój wątek znam bardzo dobrze,a spotkanie Ogrodowiska u Ciebie oglądałam z takim zaangażowaniem jak bym sama tam była-jestem nadal pod wrazeniem Twojego ogrodu iTwojej gościnności.
Mam do Ciebie parę pytań,ale to jak pozwolisz, to już w Twoim wątku
A bonsai już takie kupiłam tylko było mniejsze-teraz tylko nieumiejętnie je podcinam
Aniu a co do ogródka i jego przemeblowania,czy chodzi Ci o ten z figurką Matki Boskiej? bo mnie w tej chwili najbardziej zależy na jego uporządkowaniu,ale najpierw muszę zrobić lepsze zdjecia-moze wtedy poratujecie mnie swoimi pomysłami,bo ja w projektowaniu jestem kiepska,idę zawsze na spontan i rożnie na tym wychodzę>

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej EWA widzę Cię! Twoje zyczenie spelniło się,zaświeciło słoneczko

Ewuś_abram -dzięki że wpadłaś do mnie,zaraz lecę do Ciebie,trafiłaś w same sedno -to jest najczęstsza reakcja sasiadów-co ona jeszcze wymysli,zakupione roslinki przemycam po jednej doniczce coby nikogo
serduszko nie bolało
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Ewa4 08:55, 12 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
jestem Martuś znowu ciężko mi wychodzić z Twojego ogrodu.żeczywiście ogrody na wsi to już nie to co kiedyś dużo się zmienia ale gdyby tak jeszcze mentalność ludzka się zmieniła to to byłby dopiero sukces.pozdrawiam cieplutko
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies