Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem

Pokaż wątki Pokaż posty

Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem

Madzenka 21:24, 28 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Loosiuu napisał(a)
Te kwitnące gracilimusy to 'Silberspinne', a ten wielki to może być 'Grosse Fontane' bo mój identyczny, tylko mniejszy

U mnie zeszłoroczny 'Cabaret' wygląda jak 1/3 Twojego tegorocznego variegatusa

Lub Silberfeder
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Loosiuu 21:36, 28 wrz 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Te niskie mogą być 'Yaku Jima' lub 'Yakushima Dwarf', bo podobne widziałem w centrach ogrodniczych.
Czemu jeszcze nie mam evergoldów? Zapisane na przyszły rok! A przyrostem Ice Dance jestem zaskoczony. U mnie o wiele wolniej rośnie.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Loosiuu 21:37, 28 wrz 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Marzena2007 napisał(a)

Lub Silberfeder

Racja!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Jagodaa 22:00, 28 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Matko, ale Ci się ID rozrosła! Ja dziś swoją oglądałam z góry i stwierdziłam, że nieźle jej poszło, ale przy Twoich nie mam z czym wyskakiwać . Z resztą wszystko świetnie się prezentuje, idealnie wręcz. Piękny ogród, mnie się bardzo u Ciebie podoba.
Szpaler świerkowy imponujący. Cały ten kawał oczyściłeś z trawy??? Bo tam widać kawał "pola"!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
MiraR 22:43, 28 wrz 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Dziękuję za pokaz traw,śliczne i bardzo zadbane
Nowa nazwa wątku jak najbardziej będzie pasować
____________________
Pawlus 22:54, 28 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Loosiuu napisał(a)
Te niskie mogą być 'Yaku Jima' lub 'Yakushima Dwarf', bo podobne widziałem w centrach ogrodniczych.
Czemu jeszcze nie mam evergoldów? Zapisane na przyszły rok! A przyrostem Ice Dance jestem zaskoczony. U mnie o wiele wolniej rośnie.


Evergoldy to must have Mam jeszcze kilka miejsc gdzie je upchnę.
Ice dance też mnie zaskoczyły. Tworząc tą rabatę w marcu nawet nie marzyłem o tak szybkim efekcie. Teraz tylko hortensje podrosną i finito.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Pawlus 22:59, 28 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Jagodaa napisał(a)
Matko, ale Ci się ID rozrosła! Ja dziś swoją oglądałam z góry i stwierdziłam, że nieźle jej poszło, ale przy Twoich nie mam z czym wyskakiwać . Z resztą wszystko świetnie się prezentuje, idealnie wręcz. Piękny ogród, mnie się bardzo u Ciebie podoba.
Szpaler świerkowy imponujący. Cały ten kawał oczyściłeś z trawy??? Bo tam widać kawał "pola"!


Jeszcze dużo pracy do osiągnięcia odpowiedniego efektu, ale w tym roku wszystko już wygląda zadowalająco. Teraz, mam nadzieję, będzie z górki. W ogóle odkąd jestem na Ogrodowisku wszystko jest łatwiejsze, zakupy przemyślne, rośliny odpowiednio zestawione.

Świerki sąsiadują z polem uprawnym. Tata przeorał mi ten pasek, ja tylko wygrabiłem. Na pewno jakieś chwasty wyjdą, ale dam sobie z nimi radę
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
bartek_luberda 22:08, 30 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Pięknie jest
____________________
Ogródeczek
leon60 22:09, 30 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Podoba mi się nowy tytuł
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Jagodaa 22:23, 30 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zauważyłam zmianę
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies