Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój 4 arowy azyl...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój 4 arowy azyl...

hanka_andrus 09:21, 01 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Basiu, miło było poznać Ciebie. 5 lat minęło jak mgnienie oka, a ile w tym czasie treści, spotkań, ogrodowego życia?
Dziękuję za wsparcie, życzliwość i serdeczność! Kolejnych długich lat w zdrowiu na Ogrodowisku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
boguslawa_ma... 09:55, 01 lut 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Basiu ciemierniki twarde są ,trochę ciepła i pokażą kwiaty.ja nieraz śnieg odgarniałam i kwiaty były.
Len u mnie też zielony,pierwszy rok w ogrodzie jeszcze nie kwitł
5 lat na ogrodowisku może będzie nam dane w tym roku się spotkać
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
bogumila 10:30, 01 lut 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
barbara_krajewska napisał(a)

Bogusiu, jest ich sporo, ale muszę się spieszyć, bo wiatr gotów je rozwiać na wszystkie strony, bowiem nasiona mają takie aparaty lotne, które rozwijają się po uwolnieniu ze strąków.
A tu wątek o trojeści http://www.ogrodowisko.pl/watek/3952-asclepias-tuberosa-trojesc-bulwiasta

Podeślę niebawem.


Cieszę się bardzo i pozdrawiam "pięciolatkę".
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Joku 10:52, 01 lut 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12208
O ciemierniku pomyślałam tak samo jak Bogusia.
Zostawiam rocznicowe gratulacje.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ivvvona 12:40, 01 lut 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Pozdrowienia i gratulacje z okazji 5 rocznicy. Ja również cieszę się że się poznałyśmy i mam nadzieję na kolejne spotkania w tym roku

Wybierasz się w tym roku do bylinowego?
____________________
W ogródku Iwony
barbara_kraj... 17:32, 01 lut 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
ryska napisał(a)
Basiu ja też dużo nauczyłam się z Twoich artykułów i cenię sobie znajomość z Tobą. Podróż do Pęchcina bezcenna. Pozdrawiam i dziękuję

Reniu, mam nadzieję, że znów się spotkamy np. na planowanej wycieczce do OB w Łodzi. Poza tym Ewa zaprasza i Iwona, okazji więc będzie sporo. Już się na nie cieszę.

hanka_andrus napisał(a)
Ciemierniki trochę dostały po uszach u Ciebie, ale być może po ociepleniu wyjdą następne pąki z kwiatami? Tego życzę w tym tygodniu.
Pozdrawiam i dziękuję za wpis u mnie.

Szkoda mi tych pąków, ale trzeba liczyć na kolejne. Jeden już się pokazał. Dobre i to.

Haniu, tak bym chciała poznać Cię osobiście.


Karol99 napisał(a)
5 lat to już naprawdę dużo.
Znasz tutaj wszystko od podstaw

Karolu, w ciągu pięciu lat portal tak się rozrósł, że nie sposób go objąć. Na niektórych wątkach jeszcze ani razu nie byłam. Nie daję rady.

boguslawa_madejska napisał(a)
Basiu ciemierniki twarde są ,trochę ciepła i pokażą kwiaty.ja nieraz śnieg odgarniałam i kwiaty były.
Len u mnie też zielony,pierwszy rok w ogrodzie jeszcze nie kwitł
5 lat na ogrodowisku może będzie nam dane w tym roku się spotkać

Bogusiu, w tym rzecz, że moje ciemierniki podczas tych największych mrozów śniegu nie widziały, a ja ich niczym nie okryłam.

Ja też liczę na to od dawna planowane spotkanie.

Ivvvona napisał(a)
Pozdrowienia i gratulacje z okazji 5 rocznicy. Ja również cieszę się że się poznałyśmy i mam nadzieję na kolejne spotkania w tym roku

Wybierasz się w tym roku do bylinowego?

Dzięki, Iwonko
A co do spotkań, to może przez Renię planowane do OB w Łodzi dojdzie do skutku?
Do Bylinowego na razie wyjazdu nie planuję, bo nic jeszcze nie wybrałam, ale mam chęć na tę serduszkę BURNING HEARTS. A Ty?


Bogusiu, Jolu dzięki.

Z podziękowaniami dla zaglądających


____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
hanka_andrus 17:35, 01 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Basiu, kiedy planujecie wycieczkę do OB w Łodzi?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
barbara_kraj... 17:45, 01 lut 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
hanka_andrus napisał(a)
Basiu, kiedy planujecie wycieczkę do OB w Łodzi?

Haniu, pojęcia nie mam. Renia pisała, że w okresie pełni kwitnienia liliowców, czyli od końca czerwca do początków sierpnia. Termin w wstępnej fazie. Ja na przyczepkę
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Sebek 17:52, 01 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
5 lat... Mi został jeszcze tydzień

Kiedy to zleciało? Nie wiem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
barbara_kraj... 18:01, 01 lut 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Sebek napisał(a)
5 lat... Mi został jeszcze tydzień

Kiedy to zleciało? Nie wiem

Tak, pamiętam, bo wtedy Danusia napisała mi, że mnie na tym portalu szukasz, a ja ledwie co się zapisałam, choć mogłam dużo wcześniej.

A kiedy to zleciało? Sam powinieneś najlepiej wiedzieć. W tym czasie technikum zaliczyłeś, studia rozpocząłeś - jednym słowem dorosłeś na tym Ogrodowisku, nie obraż się, ale jesteś jakby jego Dzieckiem!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies