Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój 4 arowy azyl...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój 4 arowy azyl...

barbara_kraj... 23:13, 08 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
paniprzyroda napisał(a)
Basiu, zbieractwo roślin to przyjemna cecha I te białe irysy masz śliczne Może się uśmiechnę o sadzonkę? Miałam żółte i błękitne, zostały tylko żółte
Ożanka kapryśna jest i u mnie, przecież to ten sam siew Co roku któraś kępka jest słabsza. Wysiałam jej troszkę na uzupełnienie, ale późno i malutka jest jeszcze. Pozdrawiam.

Białe iryski będziesz miała; prześlę, tylko powiedz kiedy najlepszy dla nich okres na przesadzanie? Koniec maja, czerwca?




Ożanki zeszłoroczne nie mają żadnych przyrostów, pewnie zmarzły, a siewek jakoś dopatrzyć się nie mogę. Muszę uzbroić się w cierpliwość, przecież mnóstwo jesienią rozsiałam.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
omelka1 15:58, 09 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
No to ja bardzo nieśmiało zapisuję się na chociaż jedno kłącze białych na przyszły rok.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
AgnieszkaW 16:09, 09 maj 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Basiu, przyznaję, dawno u Ciebie nie byłam, ale już nadrabiam. Rzeczywiście te białe iryski są śliczne, ale innym też niczego nie brakuje. Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Ivvvona 22:49, 09 maj 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Nie wiem co najpierw chwalić bo wszystkie kwiaty urocze. Narcyz Green Eyes rzeczywiście piękny, ale i floksy i iryski także. Z tych ostatnich mam tylko fioletowe i dopiero zaczynają kwitnąć. W ogóle mam wrażenie że u mnie wszystko później o jakiś tydzień niż u innych. Kanciki - mistrzostwo
____________________
W ogródku Iwony
barbara_kraj... 23:28, 09 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
AgnieszkaW napisał(a)
Basiu, przyznaję, dawno u Ciebie nie byłam, ale już nadrabiam. Rzeczywiście te białe iryski są śliczne, ale innym też niczego nie brakuje. Pozdrawiam ciepło

Tak się cieszę Agnieszko, że zajrzałaś i miło mi, że mogłaś na czymś 'oko zawiesić'. .

Dla Ciebie kwiaty jabłoni
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 23:45, 09 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
omelka1 napisał(a)
No to ja bardzo nieśmiało zapisuję się na chociaż jedno kłącze białych na przyszły rok.

Agato, przypomnij się w przyszłym roku.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 23:53, 09 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ivvvona napisał(a)
Nie wiem co najpierw chwalić bo wszystkie kwiaty urocze. Narcyz Green Eyes rzeczywiście piękny, ale i floksy i iryski także. Z tych ostatnich mam tylko fioletowe i dopiero zaczynają kwitnąć. W ogóle mam wrażenie że u mnie wszystko później o jakiś tydzień niż u innych. Kanciki - mistrzostwo

Dzięki za miłe słowo, ale byłam u Ciebie i widziałam, że masz cudnie.
Roślinami zawsze wymienić się można.

A narcyz GE rzeczywiście może zauroczyć, ciekawe tylko co z niego zostanie na przyszły rok?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 00:12, 10 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Przycięłam dziś dość radykalnie forsycję tę w granicach działki. Od razu rośliny pod świerkami dostały więcej światła!



Jarzmianka od Ani An-tre



Tiarelle od Ani-Mi i Mariolki



Skalnica liścieniowa od Krys




____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Nallar 00:16, 10 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Granatowe i białe iryski piękne.
U moich jeszcze koloru nie widać sama nie wiem jakie mam kolory, muszę je w tym roku oznaczyć i posortować.
Moja ożanka nie wylazła możliwe że zmarzła?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
barbara_kraj... 00:33, 10 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
a poza tym







A na dobranoc pąk piwonii z mrówkami



____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies