Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój 4 arowy azyl...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój 4 arowy azyl...

barbara_kraj... 23:31, 25 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Nallar napisał(a)

Lepiej aby powtórzył bo jest śliczny.
Nie dziękuję.


A zwróciłaś uwagę, że ma wyjątkowo drobne kwiaty? Za to zachwyca ich budową - każdy to taka falbaniasta spódniczka.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Nallar 23:43, 25 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
barbara_krajewska napisał(a)


A zwróciłaś uwagę, że ma wyjątkowo drobne kwiaty? Za to zachwyca ich budową - każdy to taka falbaniasta spódniczka.

Basiu, każda tancerka w falbaniastej spódnicy musi być drobniutka i delikatna.
Przyznam że pierwszy raz widzę takiego Orlika.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
boguslawa_ma... 07:00, 26 maj 2016


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Nallar napisał(a)

Lepiej aby powtórzył bo jest śliczny.
Nie dziękuję.

U mnie orliki co rok są inne ,np.w tym roku mam czysto biały,a nigdy go nie miałam.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
hanka_andrus 07:41, 26 maj 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Orlikowe mutacje są nieprzewidywalne! Moje tez kwitną i cieszą. A irysy posadzone w półcieniu, jeszcze mają kilka dni do otwarcia!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 08:35, 26 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
U mnie CW kwitły obficie ale te które kwitna później juz tez maja mniej kwiatów i terminy kwitnienia sie pomieszały.To niewątpliwie wina suszy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 08:59, 26 maj 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Niestety, nie mamy nawadniania z automatu w swoich ogródkach. Ja w ubiegłoroczne upały rzadko trafiałam do ogrodu, i też rośliny ucierpiały z braku wody.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
barbara_kraj... 22:21, 26 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
boguslawa_madejska napisał(a)

U mnie orliki co rok są inne, np. w tym roku mam czysto biały, a nigdy go nie miałam.

To tak jak ja, ale nasiona białego dostałam kilka lat wstecz, a dopiero w tym roku zakwitł.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 22:33, 26 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
hanka_andrus napisał(a)
Orlikowe mutacje są nieprzewidywalne! Moje tez kwitną i cieszą. A irysy posadzone w półcieniu, jeszcze mają kilka dni do otwarcia!

U mnie też kilka w pąkach stoi, np. żółte i syberyjskie oraz ten, którego omal się nie pozbyłam



hanka_andrus napisał(a)
Niestety, nie mamy nawadniania z automatu w swoich ogródkach. Ja w ubiegłoroczne upały rzadko trafiałam do ogrodu, i też rośliny ucierpiały z braku wody.


A ja w te największe upały na Pojezierzu Brodnickim przez prawie dwa tygodnie siedziałam. No i efekt jaki jest widać.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 22:34, 26 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bogdzia napisał(a)
U mnie CW kwitły obficie ale te które kwitna później juz tez maja mniej kwiatów i terminy kwitnienia sie pomieszały.To niewątpliwie wina suszy.

Ciekawe, jaki sierpień będzie?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
an_tre 22:39, 26 maj 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
barbara_krajewska napisał(a)


Dyptam zaczyna kwitnienie




a z nasionek różowego wyrosło ci coś?

mój tez już zaczyna kwitnąć
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies