Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

Marta7 23:33, 03 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiu wpadłam teraz póżnym wieczorkiem,życząc Ci ciekawej nocki
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
kitek81 07:50, 04 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Marta7 napisał(a)
Kasiu wpadłam teraz póżnym wieczorkiem,życząc Ci ciekawej nocki


Dzień dobry Martusiu
Noc była ciekawa, bo w końcu spokojna-Mati w końcu się nie kręcił i nie płakał, bo tak to wcześniej mój chorowitek cudował

Za to wczoraj wzięłam się troszkę za kwiaty doniczkowe
Dzisiaj u nas po nocy wszystko przyszronione, ale słoneczko wychodzi, więc może będzie ładnie, bo wczoraj strasznie wiało, a tego słońca było jak na lekarstwo!

Miłego poniedziałku wszystkim
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 09:17, 04 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Miło mnie zaskoczyłaś a słonko u mnie piękne mniałam się zabrać za mycie okien ale nie mam płynu a auto u mechanika M pojechał do pracy a do sklepu kilometr to po co mam iść pieszo zabiorę się za to co mam czyli grabie i pograbie trawnik czy ja się sama sobie nie tłumaczę znowu sprzątanie poczeka hihihi.pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 10:48, 04 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Cieszę się, że Cię zaskoczyłam
hihi skąd ja to znam, ja czasem też robię wszystko inne, a nie to co powinnam ale może umyj okna w tygodniu, bo na weekend ma być pięknie i ciepło na dworzu, to wtedy szkoda takiego dnia na bycie w domu
ja to na razie nie mam po co wychodzić, na razie szukam projektów ogrodów, mam na oku 2 z realizacji Danusi, chyba złoże je w całość po kawałeczku co mi bardziej odpowiada i może coś z tego wyjdzie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 15:34, 04 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Ja kopiuję sobie zdjęcia które mi się podobają na pulpit zeby pużniej ich nie szukac i odglądam i planuję i zapisuję i niedługo je zrealizuję a dziś jak grabiłam to oczami już kanciki robiłam ale jestem obolała ledwo mam siłę na stukanie w klawiaturę a kwiatkami co kupiłam to podzielę się z Tobą po 3 cebulki Ci zostawię bo jest po 10 szt. w paczce a ja teraz zakupy ogrodowiskowe przeciez robię hihihi (nie 1 op..a 3 odrazu)
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
KasiaBialofi... 15:41, 04 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Dwa lata temu tez miałam sam domek i pustkowie. Pod koniec 2012 roku było już trochę lepiej a w tym sezonie to już liczę na efekty dostrzegalne dla każdego.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Ewa4 16:03, 04 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Kasiu żeby nie było że ja tak gadam o tych kwiatach więc z tych co na zdjęciu odłożę Ci po kilka cebulek a ty myśl gdzie znajdą swoje mniejsce na Twojej działce
1 fotka od lewej str. krokosmia dalej czosnek Ostrowskiego,kosaćce,Liatra kłosowa i Brodiaea jakis obraz masz co Ty na to?
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 16:32, 04 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa, normalnie w szoku jestem Ciekawe, czym sobie zasłużyłam na taką dobroć?! Po stokroć dzięki
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 16:36, 04 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
bialofiolet napisał(a)
Dwa lata temu tez miałam sam domek i pustkowie. Pod koniec 2012 roku było już trochę lepiej a w tym sezonie to już liczę na efekty dostrzegalne dla każdego.


Witam u mnie, póki co na pustej działce Ale cieszę się bardzo z odwiedzin U mnie pewnie efektów na razie też nie będzie widać, ale potem mam nadzieję, że się rozkręci Pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 16:47, 04 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
A to Kasiu ot tak poprostu odruch serca.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies