Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 22:42, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
i generalnie idę już spać, bo zaczęłam znów podziwiać Wasze ogrody i po prostu załamka-ja tak nigdy mieć nie będę ;( nie mam takiego zmysłu, wyczucia, wiedzy, doświadczenia-nic tylko się pochlastac ;(

ps, a znając życie, umyję się, położę do wyra i nie będę mogła zasnąć, bo będę myślała o ogrodzie i roślinkach...
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 08:43, 07 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
witam
ale miałam kiepską noc, normalnie taki ból głowy, że myślałam, że to ostatnie chwile mojego życia pewnie to na zmianę pogody
na szczęście jest już lepiej!
u nas póki co pogoda taka jak od paru dni, tzn z rana przymrozek, ale słoneczko jest, chociaż chmury też są-zobaczymy, jak się wyklaruje pogoda w ciągu dnia?!
mimo wszystko, miłego dnia :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marta7 09:05, 07 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
kitek81 napisał(a)


dziękuję bardzo za miłe słowa, ale do zrobienia jeszcze jest masa rzeczy! i ta wygrana w totka by się faktycznie przydała, tylko coś szczęścia nie mam no ale pomalutku i zrobi się wszystko


Kitek ja wyznaję jedną znaną zasadę,że kto ma szczęście w miłości,ten nie ma w grze !
Dobrze że mamy szczęście w miłości! i to jest nasza największa wygrana w totolotka
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Ewa4 09:36, 07 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Kaśka na Ogrodowisku zdobędziesz dużo wiedzy ,pomysłów też tu nie brakuje co nie co podejrzysz i odejrzysz od innych i rabaty powstaną ja też zmieniam rabaty śmieję się z tych co są ale przerobić zawsze można głowa do góry dasz radę
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 21:16, 07 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Marta7 napisał(a)


Kitek ja wyznaję jedną znaną zasadę,że kto ma szczęście w miłości,ten nie ma w grze !
Dobrze że mamy szczęście w miłości! i to jest nasza największa wygrana w totolotka


no totka na dziś puściłam, zainwestowałam, więc mam nadzieję, że mi się poszczęści-chociaż raz w życiu, więcej nie chcę to trzymaj kciuki za wygraną
chociaż dziś jak mnie ten mega ból głowy złapał, to myślałam, że "zejdę"z tego świata-toć mnie 2 porody razem wzięte tak nie bolały, jak ta głowa w nocy! prawie wyłam, że nie chcę dzieciaków zostawiać, bo takie małe są jeszcze, że matki potrzebują...ehhhh koszmar-ale na szczęście przeszło

dlatego idę zaraz odsypiać i ładować akumulatorki na jutro i na weekendowe sianko
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 21:19, 07 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa4 napisał(a)
Kaśka na Ogrodowisku zdobędziesz dużo wiedzy ,pomysłów też tu nie brakuje co nie co podejrzysz i odejrzysz od innych i rabaty powstaną ja też zmieniam rabaty śmieję się z tych co są ale przerobić zawsze można głowa do góry dasz radę


tylko mi tak głupio z kogoś ściągać pomysły
z resztą tyle piękności u Was, ze aż ciężko się na coś konkretnego zdecydować, bo to by się chciało i to i to
ale główka cały czas pracuje-hmmmm i może od tego tak pęka i boli

zmykam-pa
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marta7 22:37, 07 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiu,śpij dobrze,ja też idę lulu
I też puściłam totolotka,dobrze żeś mi przypomniała,bo już zapomniałam !
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
kitek81 08:21, 08 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
hejka
no ja niestety nie trafiłam nawet 3ki, a 6ki też nie było, bo jest kumulacja
no nic, trzeba będzie próbować na sobotę

u nas wiatr szaleje, słoneczko się schowało, na szczęście nie było przymrozku!

a tak przy okazji
wszystkiego najlepszego dla wszystkich KOBIET

____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marta7 11:58, 08 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiu,piękny ten bukiecik,a totolotka nawet nie sprawdzałam,zobaczę wieczorkiem
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Ewa4 14:09, 08 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
hej nadrabiam zaległości u Ciebie ale już jestem na bieżąco dziś to nikt by mnie do ogrodu z domu nie wyciągnoł a wczoraj kanciki próbowałam i stwierdziłam że do jesieni ogarnę hahaha widzę grasz w totolotka ja aż tak nie mażę bo przy moim szczęściu to prędzej bym zbankrutowała na totolotku niż cokolwiek wygrała ale życzę wysokich wygranych .Pozdrawiam papa
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies