Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 23:16, 19 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
EPODLAS napisał(a)
Kasiu, u ciebie zaczyna się robić ścisk ogrodowy. Róże mają się chyba dobrze u ciebie że tak kwitną. Kociak słodki.


Kochana, aż sama w szoku jestem, że te róże teraz taki dają popis czy im dobrze u mnie, chyba na razie tak, latam do nich z sekatorkiem, na wiosnę dostały nawóz półroczny, więc muszą się odwdzięczyć co jak widać czynią
kotek coraz bardziej nasz, fajnie mieć czworonoga w domu
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:18, 19 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
kasiek napisał(a)
Super sbie radzisz z rozmnażaniem bylin, awokado imponujące!
A RH , no cóż widze że u kilku osób zamiast oznak jesieni spotyka się oznaki wiosny - czyżby jakiś znak ?


a dziękuję Kochana chociaż Królowa ukorzeniania jest jedna i to jest Mirka
ale uczę się i próbuję
rh już u mnie się rozwinął, muszę mu cyknąć zdjęcie i chyba znów etykietka się nie zgadza z kolorem roślinki-czemu mnie już to nie dziwi
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:23, 19 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
a u nas, jakby kogoś to interesowało walczymy z ogrodzeniem, idzie pomału, za wolno jak na moje tempo! stale marudzę emowi, że oprócz azalii co dostałam na Dzień Matki i rozwaru, co go sobie sama kupiłam, to nic w tym sezonie nie kupiliśmy! nie mam się zatem, czym chwalić, entuzjazm opadł, a tu jeszcze masa innych obowiązków związanych ze ślubem siostry jutro jedziemy odbierać jej suknie ślubną
na jesień chcemy kupić jakieś roślinki, ale chyba nadal nie mam planu, projektu i coraz częściej zastanawiam się, czy pasuję do O?!
ot takie głębokie przemyślenia
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kosolka 07:29, 20 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
kitek81 napisał(a)
coraz częściej zastanawiam się, czy pasuję do O?!
ot takie głębokie przemyślenia


Hej Kasiu!! Zdolniacho ukorzeniania A myslisz że tu "trzeba pasowac"??
____________________
Ola Kosolkowa pasja
yolka 21:07, 20 sie 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
kitek81 napisał(a)
a u nas, jakby kogoś to interesowało walczymy z ogrodzeniem, idzie pomału, za wolno jak na moje tempo! stale marudzę emowi, że oprócz azalii co dostałam na Dzień Matki i rozwaru, co go sobie sama kupiłam, to nic w tym sezonie nie kupiliśmy! nie mam się zatem, czym chwalić, entuzjazm opadł, a tu jeszcze masa innych obowiązków związanych ze ślubem siostry jutro jedziemy odbierać jej suknie ślubną
na jesień chcemy kupić jakieś roślinki, ale chyba nadal nie mam planu, projektu i coraz częściej zastanawiam się, czy pasuję do O?!
ot takie głębokie przemyślenia

Myślę, że pasujesz na 100%, jak liczni pozostali ogrodnicy. Tylko nieliczni mogą sobie kliknąć i zamówić wszystko od projektu po realizację i bieżące utrzymanie. Ja pytam się gdzie jest wtedy radość tworzenia, radość naprawiania, poprawiania, oglądania z każdej strony i znowu poprawiania itd, itd... W jakimś wątku przeczytałam, że budowa domu od zakładania ogrodu różni się zasadniczo - budowę się kiedyś ukończy.. Uszy do góry i do roboty Kaśka
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
nieszka 21:38, 20 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Coś jakoś mało zdjęć u Ciebie! A taka piękna różanka Pokaż jak tam trawnik!
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
malgorzata_s... 22:00, 20 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasiu niektóre Rh powtarzają kwitnienie pojedynczymi kwiatami Szafirki mają teraz listki puszczać to normalne Ogrodzenie zrobisz to i roślinki zaczniesz sadzić, priorytety muszą być
Do O każdy co kocha roślinki pasuje Co to za czarne myśli? Ja co prawda też dzisiaj z muchami w nosie ale trza się pozbierać Buziaki Kasiu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mirka 22:05, 20 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kasia poczytałam co wypisujesz należy ci się o de mnie kop w tylną panią za taką pisaninę że niby nie pasujesz my się cieszmy z naszych malutkich roślinek i podziwiajmy jak z roku na rok są coraz większe .Nie od razu Kraków zbudowano Co do projektu to powinnaś zacząć rysować i wrzucać na forum i zaraz ci dziewczyny ogród wyczarują a potem to sama przyjemność robić rabatę za rabatą jak np.Tosia w jeden sezon ogród na naszych oczach tworzyła Jak jest mniej kasy to zajmie to dłużej czyż nie lepiej tak niż się ciągle dołować. Dzis dostałam od znajomej sadzonki dąbrówki rozłogowej liście bordo i druga ma liście kremowo różowe i myślę już gdzie ją na przechowalniku posadzć Musze tu do ciebie Kondzia przysłać bo tez maruda z niego była
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
bdan 06:49, 21 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Kaska pozdrawiam, i co to za głupie myśli. A te prawie 400 stron, to chyba świadczy o tym, że masz tu być
kitek81 22:58, 23 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Dziś facet skosił chaszcze za plotem. Co widzicie u mnie pod plotem na rabacie?


To płd strona!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies