Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

Kasiek 22:57, 26 sie 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Chwal siem
____________________
Bawarka
kitek81 23:02, 26 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
as226 napisał(a)



to widzisz Kasiu u mnie czosneczków nie było kupiłam tulipany


ale zawsze to coś! u mnie już nie było ani jednej, malutkiej paczki tulipanów! mam nadzieję, że po akcji "szkoła", rzucą coś więcej na "ogród"
chociaż u mnie jeszcze dali piękne tuje na pniu już mnie korciło, żeby kupić, ale co ja bym z nimi teraz zrobiła? więc em mi to wybił z głowy
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:03, 26 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Kasiek napisał(a)
Chwal siem


bendem
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:15, 26 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
A to jeszcze pokaże najkochańszego pomocnika pod słońcem

Kontroluje, czy tatuś zrobił dobrze
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kosolka 23:19, 26 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
kitek81 napisał(a)

chociaż u mnie jeszcze dali piękne tuje na pniu już mnie korciło, żeby kupić, ale co ja bym z nimi teraz zrobiła? więc em mi to wybił z głowy


No były, nawet w łapce trzymalam.. Z myślą że jak dotkne to polubie ale zostały jednak w sklepie
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 23:23, 26 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
kitek81 napisał(a)
A to jeszcze pokaże najkochańszego pomocnika pod słońcem

Kontroluje, czy tatuś zrobił dobrze


Ale wloooosyyyy!!! Cudo!! Mój synus miał takie przez dwa lata- wyglądał jak amorek A ile ochów i achów zebrał!! Żadna babka obojętnie nie przeszła A teraz to już "facet" piecio i pół letni, z małym prostym irokezem
____________________
Ola Kosolkowa pasja
as226 23:28, 26 sie 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
kitek81 napisał(a)
A to jeszcze pokaże najkochańszego pomocnika pod słońcem

Kontroluje, czy tatuś zrobił dobrze


Jaka pomocnica, w jakim wieku córeczka, jedną masz niunie? Ja mam dziewczynkę 4 lata i chłopczyka 2 lata. W tym roku pierwszy raz córeczka idzie do przedszkola mam stresa
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
kitek81 23:37, 26 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
kosolka napisał(a)


No były, nawet w łapce trzymalam.. Z myślą że jak dotkne to polubie ale zostały jednak w sklepie


ja też dotknęłam, ale te wołały zabierz mnie ale się oparłam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:39, 26 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
kosolka napisał(a)


Ale wloooosyyyy!!! Cudo!! Mój synus miał takie przez dwa lata- wyglądał jak amorek A ile ochów i achów zebrał!! Żadna babka obojętnie nie przeszła A teraz to już "facet" piecio i pół letni, z małym prostym irokezem


mam cichą nadzieję, ze loki jej już na stałe zostaną u nas dziadki, a wiadomo, że w uzdrowisku ich pełno też nas zawsze zaczepiają ale miłe to jest i mi nie przeszkadza, tylko irytuje mnie już pytanie, a po kim ma takie, bo pani ma całkiem proste
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 23:42, 26 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
as226 napisał(a)


Jaka pomocnica, w jakim wieku córeczka, jedną masz niunie? Ja mam dziewczynkę 4 lata i chłopczyka 2 lata. W tym roku pierwszy raz córeczka idzie do przedszkola mam stresa


Mam synka, Mateusza, w listopadzie skończy 8 lat, a Milenka ma 2 i pół roczku, do przedszkola idzie za rok, na razie babcia zgodziła się, że jeszcze z nią zostanie, bo ja już córe zapisałam do przedszkola niepublicznego
nie martw się, szybko się zaaklimatyzuje w przedszkolu, mojej mowię, że za rok idzie do przedszkola, to się cieszy, bo będzie tam tańczyć i śpiewać-chyba jakaś artystka mi rośnie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies