Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

bdan 14:14, 06 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
kitek81 napisał(a)
dziś z ogrodowych spraw to jedynie, że dosiałam poplon z gorczycy w zaoranym wczoraj kawałku, co mi już nasionek zbrakło
i założyłam rajstopki słonecznikom na główki, żeby ptaki nie wydziobały mi wszystkich nasionek
a z nieogrodowych zamówiliśmy resztę brakujących rolet zewnętrznych i będziemy mieli już założone w całym domku zamontują je ok 15.09
i zaczęliśmy 3cią, ostatnią warstwę ogrodzenia, jak nie będzie padać, to z 2-3 dni i ten kawałek skończymy
zdjęcia mam tylko z emem ale co tam, pochwalę się


Nadrobiłam wreszcie po urlopie u Ciebie. Postęp jest,ogrodzenie pięknie się robi. Przekaż wyrazy uznania dla męża, bo ja ma pojęcie jak mozolnie się takie ogrodzenie muruje. Nie tylko trzeba precyzyjnie i równiutko, ale też niesamowicie czysto murować. Wiem o czym piszę, bo tez mąż sam murował.

Pozdrawiam Kasiu


kitek81 22:11, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
an_tre napisał(a)

jakie ciekawe okazy
pozdrawiam Kasiu


dziękuję
z cukinii zrobiłam cukinię w curry w słoiczkach na zimę wg przepisu Oli, zobaczymy, czy domownikom podpasuje
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:12, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
Zawartość skrzyneczki mocno róznorodna i większości nawet nie wiem co tam jest. Pozdrawiam


Kochana tam są cukienie, a te małe okrąkłe to dynie ozdobne na jesienne dekoracje będą
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:14, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
eda napisał(a)
Kasiu super zbiory będą placuszki ?
klona też zakupiłaś ja miałm z nim trochę kłopotów ciężko miejsce jemu znaleźć ale już się chyba udomowił
Ja mam takiego pozdrówka zostawiam



no Twój już spory, mój jeszcze malusi, na razie nie wiem, gdzie go dam, na etykiecie są inne rozmiary podane niż w katalogu roślin i mam zagwozdkę, jaki duży urośnie?
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:15, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
EPODLAS napisał(a)
Kasiu, jak duża ta twoja dziewczynka i jak pięknie ci pozuje. Modelka z niej rośnie. Ten poplon to gorczyca? Ja też już posiałam.


dziękuję za miłe słowa w temacie Milenki, to moje serduszko kochane
Poplon mam posiany z gorczycy, łubinu i goryczki mam nadzieję, że za rok plon bardziej obrodzi
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:16, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
nieszka napisał(a)

Piekna! Koniecznie musze tez taka miec!


zgadzam się, jest urodziwa w ogóle róże mi się dobrze trzymają, a tak się ich bałam
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
malgorzata_s... 22:19, 16 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasku Milenka najśliczniejszy kwiatuszek Ogrodzenie będzie piękne Pozdrówka zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kitek81 22:19, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
bdan napisał(a)


Nadrobiłam wreszcie po urlopie u Ciebie. Postęp jest,ogrodzenie pięknie się robi. Przekaż wyrazy uznania dla męża, bo ja ma pojęcie jak mozolnie się takie ogrodzenie muruje. Nie tylko trzeba precyzyjnie i równiutko, ale też niesamowicie czysto murować. Wiem o czym piszę, bo tez mąż sam murował.

Pozdrawiam Kasiu




dziękuję za słowa uznania, sama dobrze wiesz, jak to jest z takim ogrodzeniem! ja ze swojego em jestem dumna, że tak ładnie układa, że musi być czysto, to też wiem, bo mnie goni do mycia tylko wolno to układa, no ale skoro robi to sam, to nie ułoży tego w 2 tyg!
jeszcze kawałek i będzie miał połowę zrobioną
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:21, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasku Milenka najśliczniejszy kwiatuszek Ogrodzenie będzie piękne Pozdrówka zostawiam


dzięki Kochana zaraz dodam jakieś fotki, żeby nie było, że nic się nie dzieje
odpozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:31, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Wracam po przerwie, bo a to przygotowania do siostry ślubu, potem ślub, a poza tym powrót do synka do szkoły, a mój do pracy, w dodatku em musiał dłużej zostawać w pracy, ale chyba teraz już wchodzimy na normalne obroty
w warzywniaku porobiłam porządki, posiałam poplon
em dalej działa przy ogrodzeniu, a ja szykuję rabatkę pod tujki te z tyłu domu jutro powinnam skończyć pielenie tego miejsca
krótka fotorelacja
Ogrodzenie na takim etapie


Działam z rabatą pod tuje

____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies