Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 19:47, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117




____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 19:50, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117



____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
an_tre 19:50, 04 paź 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
No Kaśka ale dałaś po oczach super fotki, piękny ogród
pozdrowionka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
malgorzata_s... 19:53, 04 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasiu cudne babie lato U nas słonko nawet nie raczyło wyjść Miało być pięknie a było buro. Buziaki i poślij mi troszkę tego słońca
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kitek81 19:55, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Uprzątnięte przedszkole

Latam z doniczkami, nie wiem co gdzie dać kupiłam dziś horti Pinky Winky

Przesadziłam z warzywniaka rokitnika, bo w jego miejsce poszła porzeczka na pniu

Lawenda z nasionka zaczyna mi kwitnąć
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 19:58, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
I tak się przedstawia ogrodzenie
Przypominam, że em sam robi, pierwszy raz w życiu


____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 20:28, 04 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Fotki obejrzane, pejeczynki w kroplach rosy wyglądaja jak klejnoty, kwiatki ładnie rosną, hortki posadź gdziekolwiek bo i tak będziesz przesadzać ja tak mam czy rokitnik miał owoce, słyszałam że bardzo zdrowe. Czy możesz sprzedać mi swojego Ema, przydałby mi się jak nie wiem co, dostaniesz co zechcesz . A tak na poważnie to skarba masz, pogratuluj mu super ogrodzenia.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 22:31, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
an_tre napisał(a)
No Kaśka ale dałaś po oczach super fotki, piękny ogród
pozdrowionka


dzięki
ale ogród to za mocne słowo nie chwalę się rabatkami, bo nie ma czym, to tylko pojedyncze roślinki ale dla mnie to już coś a te widoki z rana dają nadzieję, żei u mnie może być ładnie chociaż w tym przypadku natura zadziałała
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:33, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu cudne babie lato U nas słonko nawet nie raczyło wyjść Miało być pięknie a było buro. Buziaki i poślij mi troszkę tego słońca



u nas słonecznie od paru dni, więc słoneczkiem mogę się podzielić, ale całego nie oddam, bo roboty jeszcze sporo jutro em ma przerwę w ogrodzeniu, bo jedzie organizować drzewo do kominka na zimę, jego kolega z pracy dostał pozwolenie na wycinkę, więc można ciąć
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:38, 04 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
Fotki obejrzane, pejeczynki w kroplach rosy wyglądaja jak klejnoty, kwiatki ładnie rosną, hortki posadź gdziekolwiek bo i tak będziesz przesadzać ja tak mam czy rokitnik miał owoce, słyszałam że bardzo zdrowe. Czy możesz sprzedać mi swojego Ema, przydałby mi się jak nie wiem co, dostaniesz co zechcesz . A tak na poważnie to skarba masz, pogratuluj mu super ogrodzenia.


dzięki, ale em nie na sprzedaż mój ci on
gratulacje przekazane, urół mi z dumy pare dni wziął wolnego i efekty zaraz są dobrze, że pogoda dopisała a już się martwiłam, że w tym roku tego nie skończy ale teraz jest już ok
rokitnik sadziłam w zeszłym roku na jesień, ale owoców jeszcze się nie doczekałam! a w rok w ogrodzie dziś pokazywali oplepiony cały owocem-wiem, że są zdrowe, więc i u mnie w ogrodzie musi być
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies