Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

Mirka 10:53, 22 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witam się w żołnierskich progach no patrz jestem u ciebie na bieżąco a fotka wojaka mi umknęła Kasiu wyglądasz super Ale się będzie działo przez te dni urlopowe oj tylko o relacji nie zapomnij
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Milka 11:55, 22 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kitek81 napisał(a)


w domu staram się być normalna chociaż ostatnio nawet syn stwierdził, ze w domu mama rządzi

Jak mama rządzi nie może być źle rzeczywiście niebanalny zawód, ale każdy ma prawo robić, co lubi podziwiam, bo ja z tych stałych buntowniczek, ciężko regułom się poddaję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kitek81 11:58, 22 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
Niecodzienna praca, ale nie wiem czy chciałabym być na Twoim miejscu. Pracowałam z oficerami emerytami, którzy dorabiali do "skromnych" emerytur i niestety nie mam dobrego zdania. Prawie wszyscy mieli zapędy podlegające pod paragraf. Fakt, że to było pokolenie, które w wojsku kobiet nie widziało,teraz pewnie się to zmienia powoli.


wierzę, że było tak jak piszesz! sama też widzę czasem różne rzeczy, a o niektórych nawet nie chciało by się wiedzieć! nie miałam łatwej drogi, bo byłyśmy jako pierwsze artylerzystki, z różnymi przełożonymi i podwładnymi musiałam pracować, nie każdy uważał że to dobry pomysł, że kobiety przyjmowali do wojska! teraz jest już coraz lepiej gdybym miała wybierać, to mimo wszystko ponownie bym się na to zdecydowała
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 12:00, 22 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Witam się w żołnierskich progach no patrz jestem u ciebie na bieżąco a fotka wojaka mi umknęła Kasiu wyglądasz super Ale się będzie działo przez te dni urlopowe oj tylko o relacji nie zapomnij


no patrz, a jednak się udało-z maskowania 5
pogody na te dni się troszkę obawiam, ma być mocne ochłodzenie! najwyżej w garażu będziemy przęsła malować, bo to też jest do zrobienia relacja na pewno będzie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 12:02, 22 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Milka napisał(a)

Jak mama rządzi nie może być źle rzeczywiście niebanalny zawód, ale każdy ma prawo robić, co lubi podziwiam, bo ja z tych stałych buntowniczek, ciężko regułom się poddaję


pewnie że tak, przecież jesteśmy inni i jest tyle zawodów, że jest w czym wybierać ja często słyszę, że jestem za spokojna, ale są też przypadki, że mówią mi, że mam jaja większe, jak niejeden facet
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 12:03, 22 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
kitek81 napisał(a)


wierzę, że było tak jak piszesz! sama też widzę czasem różne rzeczy, a o niektórych nawet nie chciało by się wiedzieć! nie miałam łatwej drogi, bo byłyśmy jako pierwsze artylerzystki, z różnymi przełożonymi i podwładnymi musiałam pracować, nie każdy uważał że to dobry pomysł, że kobiety przyjmowali do wojska! teraz jest już coraz lepiej gdybym miała wybierać, to mimo wszystko ponownie bym się na to zdecydowała

Ja zostałabym ogrodnikiem. Właściwie też mam raczej męski zawód, a jego żeńska forma jest obraźliwa, drogowiec - ulicznica
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 12:17, 22 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)

Ja zostałabym ogrodnikiem. Właściwie też mam raczej męski zawód, a jego żeńska forma jest obraźliwa, drogowiec - ulicznica


no w sumie tak, ogrodnik też mógłby być pamiętam, że chciałam iść do szkoły ogrodniczej, ale tata mi to wybił z głowy tłumacząc, że zielenią w C-nku zajmują się ludzie z prac socjalnych, społecznych, czy jakoś tak i że chleba z tego nie będzie i jakoś na tym się skończyło! ja mogę zająć się tym hobbistycznie na emeryturze
też masz ciekawy zawód, określenie faktycznie dwuznaczne, ale żartobliwe pamiętam, jak jeszcze na szkole mieliśmy służby na bramie, potocznie na to mówiło się "pies", a my jako dziewczyny nazywane byłyśmy "suki"
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
eda 14:39, 22 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ogrodzonko rośnie w oczach i roślinki dochodzą prace cały czas ocho cho ale pięknie będzie Kasiu przegapiłam 600set poprawiam się to przez deszcz buziaki

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
bdan 18:17, 22 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
zdjęcia przedogródka dodane
kitek81 19:45, 22 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
eda napisał(a)
Ogrodzonko rośnie w oczach i roślinki dochodzą prace cały czas ocho cho ale pięknie będzie Kasiu przegapiłam 600set poprawiam się to przez deszcz buziaki



nic nie przegapiłaś, 600 cały czas przede mną 400 dopiero co było, więc się dużo nie spóźniłaś dziękuję za piękną różyczkę w biżuterii
pozdrawiam serdecznie :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies