Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 07:18, 02 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
bdan napisał(a)


A który to ogród tak Ci spać nie pozwala?


Kochana, Ty znasz ten ogród

to Zielonej ogrodniczki marzenie o zielonym ogrodzie!

ja dopiero wczoraj tam dotarłam! z resztą pewnie masę jest takich perełek na O. których jeszcze nie widziałam i nie odwiedzałam! i może i dobrze, bo całkiem bym się załamała!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 07:21, 02 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
dziś z rana nawet słoneczko nas przywitało lekki przymrozek był i wiatr jeszcze powiewa, ale chociaż tych czarno-szarych deszczowych chmur nie ma
idę dziś po mięsiwa na święta, a obok mięsnego mam ogrodniczy oczywiście wejdę na chwileczkę
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 12:34, 02 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
w ogrodniczym bida, nawet białej, krzaczastej porzeczki znów nie mają na jesień pozostałe kupiliśmy i tej nam brakuje!
i na ulicy powstaje nowy ogród, chyba konkurencja będzie więc poprzeczkę podniosą za dużo na razie nie widać, bo dopiero zaczynają, ale mają już posadzone cisy przy ogrodzeniu, więc zapowiada się elegancko
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mirka 13:20, 02 kwi 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
kitek81 napisał(a)
w ogrodniczym bida, nawet białej, krzaczastej porzeczki znów nie mają na jesień pozostałe kupiliśmy i tej nam brakuje!
i na ulicy powstaje nowy ogród, chyba konkurencja będzie więc poprzeczkę podniosą za dużo na razie nie widać, bo dopiero zaczynają, ale mają już posadzone cisy przy ogrodzeniu, więc zapowiada się elegancko
Nie martw się za wczasu:Będziesz miała ładny ogród projekty już masz :Miłego leniuchowania
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 13:46, 02 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Nie martw się za wczasu:Będziesz miała ładny ogród projekty już masz :Miłego leniuchowania


W sumie to się nie martwię, bo jak będzie ładny ogród, to zyska cała ulica bryła domu i ogrodzenie jest w nowoczesnym stylu, więc nasadzenia wg mnie powinny też być w tym klimacie ale na razie to na tym etapie prac, trudno stwierdzić, co i jak tam będzie
Troszkę może jedynie zazdroszczę, ale oczywiście pozytywnie, że tam już coś się dzieje, a u nas zastój
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kasiek 16:22, 02 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O przedszkole się zaczyna ... ech piękny czas... U mnie pierwsza kończy podstawówkę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
inag 21:11, 02 kwi 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)

tam już coś się dzieje, a u nas zastój


Kasia o jakim zastoju Ty piszesz? Pomyśl co będzie jak te wszystkie doniczki zaczniesz wysadzać do gruntu! Nikt Cię nie dogoni Nie ma szans... (No może jedynie Mirka)
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Mirka 21:17, 02 kwi 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
inag napisał(a)


Kasia o jakim zastoju Ty piszesz? Pomyśl co będzie jak te wszystkie doniczki zaczniesz wysadzać do gruntu! Nikt Cię nie dogoni Nie ma szans... (No może jedynie Mirka)
Coś ty ja już jej nie dogonię nie te lata
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inag 21:25, 02 kwi 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Obie jesteście zwariowane ogrodniczki więc wszystko możliwe
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
kitek81 22:06, 02 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
kasiek napisał(a)
O przedszkole się zaczyna ... ech piękny czas... U mnie pierwsza kończy podstawówkę


to dopiero co po egzaminach świeżutko jesteś! tzn córa był stres?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies