Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

Mirka 20:59, 22 lut 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
kitek81 napisał(a)
Byliśmy dziś w Castoramie, zamowilismy płytki klinkierowe elewacyjne na ganek, płytki na schody zewnętrzne, taras nad garażem i balkon. Em kupił kosiarke spalinową, drabinę, klucze nasadkowe, wiertła i podobne pierdoły. Kostkę brukową grafitową wzięliśmy na obrzeża rabat i takie jeszcze drobiazgi

Wow ale się dzieje☺Od razu wiosnę czuć ☺Aster Książęcy śliczny i ta ciemna prymulka mi się podoba☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 21:08, 22 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Radziu2013 napisał(a)
Ja swoje prymule też kupiłem w casto ( co się naszukałem między nimi rzeby wyszukać jakieś ładne- same zdechlaki ). Powiedz czy u was też nie dbają tak o rośliny?


Witaj Radziu u mnie
U nas ta sama sytuacja z kwiatami, tak samo komentowałem przy regale z prymulkami, że bidne są i ledwo dychają! Mnie to zaraz serce boli, jak w marketach widzę takie umęczone roślinki.

Pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
an_tre 21:11, 22 lut 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22391
kitek81 napisał(a)
Byliśmy dziś w Castoramie, zamowilismy płytki klinkierowe elewacyjne na ganek, płytki na schody zewnętrzne, taras nad garażem i balkon. Em kupił kosiarke spalinową, drabinę, klucze nasadkowe, wiertła i podobne pierdoły. Kostkę brukową grafitową wzięliśmy na obrzeża rabat i takie jeszcze drobiazgi

Ale najważniejsze, że wprowadziłaś do domu wiosnę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
kitek81 21:11, 22 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Wow ale się dzieje☺Od razu wiosnę czuć ☺Aster Książęcy śliczny i ta ciemna prymulka mi się podoba☺


Dziękuję, Kochana
Już nie mogę doczekać się tych prac wykończeniowo-ogrodowych
Asterka wybierał synek nawet powiedział, że sam chce siać
I pochwalę się, że w planach mamy zamiar kupić szklarnie foliową do warzywniaka
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 21:14, 22 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
an_tre napisał(a)
Ale najważniejsze, że wprowadziłaś do domu wiosnę


Niby nic wielkiego, a cieszy ale niech ta prawdziwa wiosna już też przychodzi! Słoneczka na parapetowe wysiewy potrzebuje
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mirka 21:17, 22 lut 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
O już ci zazdroszczę szklarenki☺Ja też o niej myślę ale dopiero jak się przeprowadze boję się że mogli by mi ukraść.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
an_tre 21:25, 22 lut 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22391
kitek81 napisał(a)


Niby nic wielkiego, a cieszy ale niech ta prawdziwa wiosna już też przychodzi! Słoneczka na parapetowe wysiewy potrzebuje
widziałaś moje stadko gili? przylatują do m,nie na żarełko
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
kitek81 22:05, 22 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
O już ci zazdroszczę szklarenki☺Ja też o niej myślę ale dopiero jak się przeprowadze boję się że mogli by mi ukraść.



Ja muszę się nagimnastykowac, żeby ja umiejscowić w warzywniaku-będę musiała wykarczować część malin wczesnych
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:06, 22 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
an_tre napisał(a)
widziałaś moje stadko gili? przylatują do m,nie na żarełko


Idę zobaczyć i skomentować
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kasiek 18:10, 23 lut 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21481
Śliczne prymule a i cebulowe się budzą Idzie nowe - jak ja to kocham
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies