Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

eda 22:06, 14 lut 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tak masz słuszność chce się żyć i dzień dzisiaj dłuższy był spokojnej nocki Kasiu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
kitek81 22:10, 14 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
eda napisał(a)
tak masz słuszność chce się żyć i dzień dzisiaj dłuższy był spokojnej nocki Kasiu


i co najważniejsze, było cieplej-może faktycznie idzie ocieplenie
również miłej nocy bużka :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
malgorzata_s... 22:14, 14 lut 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasiu witaj po przerwieWiele osób pauzę wcisnęłoJa też
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nikita 10:09, 15 lut 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
No widzę Kasiu, że wybudziłaś się z zimowego snu już na dobre. Witaj ponownie wśród zakręconych ogrodowo!
Ja też już poziomki (taki eksperyment...co z tego wyjdzie nie wiem, bo one podobno bardzo długo wschodzą) posiałam. W połowie marca przyjdzie czas na pomidorki.
Jesienią za cebulowałam się krokusowo ale cebulki były chyba bardzo smaczne…co sprawdziła bliżej mi nieznana mysz, więc krokusów na wiosnę nie będzie więcej.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
kitek81 10:48, 15 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu witaj po przerwieWiele osób pauzę wcisnęłoJa też


Witaj, Kochana super że zajrzałaś do mnie :*
Pozdrawiam i miłego dnia życzę
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 10:54, 15 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Nikita napisał(a)
No widzę Kasiu, że wybudziłaś się z zimowego snu już na dobre. Witaj ponownie wśród zakręconych ogrodowo!
Ja też już poziomki (taki eksperyment...co z tego wyjdzie nie wiem, bo one podobno bardzo długo wschodzą) posiałam. W połowie marca przyjdzie czas na pomidorki.
Jesienią za cebulowałam się krokusowo ale cebulki były chyba bardzo smaczne…co sprawdziła bliżej mi nieznana mysz, więc krokusów na wiosnę nie będzie więcej.


Witam serdecznie i słonecznie znów mamy piękny, słoneczny dzień, chociaż jeszcze zimny
Poziomek parę udało mi się wyhodować, bawiłam się w to pierwszego roku, ale z marnym skutkiem i potem kupiłam gotowe flance Tobie życzę większych sukcesów
Cebulowych też na jesień sporo posadziłam, czekam aż to mi wszystko zakwitnie krokusy u mnie już wyłażą, tulipany od strony południowej też
Miłego dnia
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
AgnieszkaW 18:57, 15 lut 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
kitek81 napisał(a)


ja w zeszłym roku próbowałam sama też rozsiewać bezpośrednio do gruntu, ale też bez sukcesów coś do niektórych roślinek nie mam zupełnie ręki


A to ciekawe, że nie wzeszły, nasionka muszą być przemrożone w glebie, by wzeszły, pamiętałaś o tym? Ja otrzepuję jesienią i do maja zapominam o werbenach, a potem mam las...werbenowy
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
yolka 19:06, 15 lut 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
U mnie pewnie będzie zatrzęsienie samosiejek werbenowych, w ub. roku w kostce nawet rosły. Przypomnij się w końcu maja-czerwcu. Te z gruntu później startują
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 20:14, 15 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
AgnieszkaW napisał(a)


A to ciekawe, że nie wzeszły, nasionka muszą być przemrożone w glebie, by wzeszły, pamiętałaś o tym? Ja otrzepuję jesienią i do maja zapominam o werbenach, a potem mam las...werbenowy


Kochana, pamiętam o przemrożeniu nasionek w tym roku zostawiłam na zimę koszyczki kwiatowe, może coś mi się tam rozsieje w zeszłym roku na wiosnę nawet siałam bezpośrednio do gruntu i też bez efektu no może ten rok będzie dla mnie lepszy
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 20:16, 15 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
U mnie pewnie będzie zatrzęsienie samosiejek werbenowych, w ub. roku w kostce nawet rosły. Przypomnij się w końcu maja-czerwcu. Te z gruntu później startują


pewnie będziesz do mnie zaglądać, to zobaczysz, czy sianie werbeny zakończyło się sukcesem-a jak będzie porażka, to zgłoszę się po siewki do Ciebie mogę mieć później, ale chciałabym mieć ładne kępki werbeny
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies