Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

AgataBC 16:30, 03 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Dla Agatki zdjęcia kosmosów dla przypomnienia.







____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 16:30, 03 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403






____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 16:37, 03 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
A co zastałam po powrocie do ogrodu? -jesień i deszcz. Aparat mi zmókł ale coś tam pokażę:







____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 16:37, 03 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403






____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Anda 16:40, 03 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33397
Jej, jakie piękne te pełne kosmosy Normalnie palpitacji serca dostałam
Jesienny ogród skąpany w ciepłym świetle
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AgataBC 16:42, 03 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403






____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 16:42, 03 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403










Więcej zdjęć będzie gdy słoneczko wyjdzie
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 16:50, 03 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Anda napisał(a)
Jej, jakie piękne te pełne kosmosy Normalnie palpitacji serca dostałam
Jesienny ogród skąpany w ciepłym świetle


Wiesz, że mogę wysłać gdybyś chciała. Te takie wielgachne nie porosły jak te pojedyncze. Ale zauważyłam, że krócej kwitną. Musiałabym obcinać przekwitnięte kwiaty a chciałam nasionka.. ich już dawno nie widziałam, a te pojedyncze nadal mają kwiaty.
Czytałam, że wybrałaś jednak cisy ja po cichutku kibicowałam grabom-bo pisałaś, że chciałaś ażurowo. Ale doczytałam, że i tak będzie z przerwami, więc jakoś choć trochę ażurowo będzie, klasyka cisowa pięknie spasuje się z różanym ogrodem
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Anda 16:58, 03 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33397
Agcia napisał(a)


Wiesz, że mogę wysłać gdybyś chciała. Te takie wielgachne nie porosły jak te pojedyncze. Ale zauważyłam, że krócej kwitną. Musiałabym obcinać przekwitnięte kwiaty a chciałam nasionka.. ich już dawno nie widziałam, a te pojedyncze nadal mają kwiaty.
Czytałam, że wybrałaś jednak cisy ja po cichutku kibicowałam grabom-bo pisałaś, że chciałaś ażurowo. Ale doczytałam, że i tak będzie z przerwami, więc jakoś choć trochę ażurowo będzie, klasyka cisowa pięknie spasuje się z różanym ogrodem


Dzięki, ale mimo że piękne są, to dla owadów chyba lepsze te otwarte
Czemu nic nie napisałaś, że za grabami jesteś? Tak się męczyłam z podjęciem decyzji.
Właśnie się "obnażyłam" ogrodowo, więc sama widzisz jak tam mało miejsca. Graby bardzo lubię, buki też. Kiedyś je posadzę obok szopki sąsiada, jak zniknie domek na palach mojej córci. Graby będą, ale później
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AgataBC 17:04, 03 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
A bo ja taki cichy podglądacz tylko.. cisy też piękne są.. szkoda tylko, że takie drogie. Czekałam za takimi całymi kadrami. Teraz mogę sobie wyobrazić jak to wygląda i gdzie są rabaty
Tak. Te pełne kosmosy mam wrażenie, że i tak nie zapylone albo nie w pełni dojrzałe..
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies