Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

AgataBC 13:12, 08 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Kubły na śmieci u mnie do czego innego/ w końcu mam troszkę podlane

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 13:14, 08 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Dekoracje jesienne pomału się tworzą, kolory dają po oczach. Dziś jeszcze pozbieram z poboczy jabłka, czarny bez, głóg. Będę robić przekąski dla ptaszków bo zaczęły się zlatywać





____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 13:15, 08 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Liście dalii, miny, i innych jednorocznych zważył wczorajszy przymrozek. Ale fasolnik egipski się trzyma

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Rumianka 18:52, 09 paź 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10296
Agcia napisał(a)
Dekoracje jesienne pomału się tworzą, kolory dają po oczach.

Ale piękne dekoracje, a koloryyyy...super
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gruszka_na_w... 18:55, 09 paź 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22114
Dobrze, że wypoczęłaś. Niezwykle urokliwe miejsce sobie wybrałaś
Jesienny ogród taki jak lubię najbardziej. Pełen ciepłych barw. Dekoracje jak zwykle bardzo pomysłowe.
Pozdrawiam
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ZieloneWrota 19:28, 09 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Wszystkie pory roku w wydaniu twojego ogrodu wzruszają , jesteś perfekcjonistką a gdzie podziały się cyklameny w kompozycji , pozdrawiam
____________________
Agataod początku
AgataBC 20:17, 09 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
ZieloneWrota napisał(a)
Wszystkie pory roku w wydaniu twojego ogrodu wzruszają , jesteś perfekcjonistką a gdzie podziały się cyklameny w kompozycji , pozdrawiam


Ale czujna jesteś Czekam na słonko, żeby lepsze zdjęcia zrobić ale jedno mam z cyklamenami:



____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 20:29, 09 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Rumianka Dziękuję kolory są tak energetyczne.. czekam, aż je słonko prześwietli.. dokupiłam wczoraj małe dynie.

Gruszka Urokliwe i spokojne to miejsce było. Najczęściej byliśmy na plaży sami lub z jeszcze jednym dojrzałym małżeństwem. Szkoda, że nie miałam czym robić zdjęć pod wodą. Ogród trzeba było czymś ubarwić bo taka szaruga. .

Pozdrawiam dziewczyny!

Wkrótce i te znajdą dla siebie zastosowanie. Ptaszków coraz więcej:
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Katkak 20:32, 09 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agcia napisał(a)
Rumianka Dziękuję kolory są tak energetyczne.. czekam, aż je słonko prześwietli.. dokupiłam wczoraj małe dynie.

Gruszka Urokliwe i spokojne to miejsce było. Najczęściej byliśmy na plaży sami lub z jeszcze jednym dojrzałym małżeństwem. Szkoda, że nie miałam czym robić zdjęć pod wodą. Ogród trzeba było czymś ubarwić bo taka szaruga. .

Pozdrawiam dziewczyny!

Wkrótce i te znajdą dla siebie zastosowanie. Ptaszków coraz więcej:

Cudeńko . A gdzie się podziały pozostałe z kolekcji? I pokaż ten zakątek żuczka, pliiiisss. Tak się nazywał? Dobrze pamiętam?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AgataBC 20:48, 09 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Kasiu resztę kolekcji mam zamiar sprzedać. I jestem w trakcie prac nad kolejnymi dwoma. Zakątek żuczka-dobrze pamiętasz- stał się gniazdem dla os.. jakichś takich dziwnych, małych.. musimy je zlikwidować bo podejść tam nie mam jak nawet.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies