Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

23:46, 12 gru 2016

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

wyrazy współczucia z powodu Kropki
wiunia 23:46, 12 gru 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Danusiu bardzo mi żal Ciebie, bo tu Święta tuż tuż, a w sercu smutek ja trzeci miesiąc walczę o moją sunię, byłam w klinice w W-wie żeby ją ratować. Każde spojrzenie suni, które mogło by świadczyć o jej "gorszej formie" wywołuje u mnie ból brzucha...Życzę Ci, aby w pamięci pozostały same radosne chwile z Kropką...
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
23:46, 12 gru 2016

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Kropka nie umarła, Kropka śpi w Twoim sercu.
Jana 23:46, 12 gru 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

to bardzo smutna wiadomość bo psy są prawdziwymi przyjaciółmi człowieka... kiedy przeczytałam ją, pomyślałam, że ten czas, który spędziłyście razem był bezcenny dla Was obu a Twoja sunia miała wielkie szczęście .....i że bardzo ją kochałaś bo tyle emocji było w tym wpisie....
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
daleko 23:47, 12 gru 2016

Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 3

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Danusiu,smutna wiadomosc przed swietami ale nie tylko.Nasi zwierzecy przyjaciele odchodza przed nami ale zostaja na zawsze w naszych sercach. Trzymaj sie.Pozdrowienia
12:23, 28 gru 2016
I nasza pełnoletnia kochana psinka Sunia odeszła przed Świętami.
Teraz razem z Kropką i innymi Mniejszymi Braćmi biega po zielonych łąkach za Tęczowym Mostem...
Dała nam dużo radości przez te wszystkie lata,które była z nami...
Jakże smutno bez niej...





MirellaB 12:40, 28 gru 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ojej, a jednak odeszła Aniu tak mi przykro, wiem jak bardzo ją kochałaś. Moja Biga już się nią zaopiekowała i są razem szczęśliwe.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Gardenarium 13:29, 28 gru 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jaka śliczna, może odnajdzie Kropkę?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
14:02, 28 gru 2016
Mirelko,Danusiu na pewno psinki się odnalazły i biegają pełne wigoru razem z innymi Braćmi Mniejszymi..
Kasiek 13:20, 30 gru 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Bardzo Was prosze o przeczytanie tego tekstu i madra ochrone naszych ukochanych milusinskich


http://www.skrzydlatypies.fora.pl/o-psach,42/sedalin-srodek-do-sedacji-ciagle-naduzywany,3903.html
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies