Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 19:03, 10 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witam wszystkich bardzo serdecznie!: znam Was i Wasze piękne ogrody bo od dłuższego czasu czytam forum ale nie miałam odwagi pokazac swojego ogrodu. Kocham kwiaty .Ogród to moja pasja a zarazem oaza ciszy i spokoju po pracy zawodowej. Ogród tworzę sama, czasami pomaga mi koleżanka. Początkowo był to ogród warzywny i sad i zajmował się nim mój ojciec , ktory sadził astry i mieczyki i ale ja zawsze wiedziałam , że kiedyś stworzę z tego miejsca ogród taki z kwitnąymi krzewami i kwiatami taki jak "zaczarowany ogród" do którego jeszcze dużo mu brakuje. Mój ogród nie jest taki ani symetryczny ani pod "kancik" ale jest taki "Mój" a praca w nim daje mi tyle radości , wyciszenia od codziennych problemów i tak tworzę sobie tą przestrzeń jak obraz , który się mieni w innych barwach gdy świeci słonko a w innych gdy pada deszcz. Fascynują mnie kwiaty i uwielbiam kazdego dnia obserwować jak rosną , tworzą się pączki i rozkwitają przecudne kwiaty "Cud natury" o które nalezy dbać by były piękne .Gdy niszczy je mróz , wiatr czy grad to cierpię razem z nimi. Może za dużo jest w tym ogrodzie barw, coś zle posadziłam a czasami też nie wiem co w nim zmienić czy poprawić by było ładniej więc chętnie skorzystam z rad. Moja przestrzeń to prawie 2000m2 i musiałam dosadzać w ogród , który już był a to nie jest łatwe. Od dwóh lat pokochałam lilie i mam ich już ze 120 i zapewne w tym roku posadze kolejne.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 19:17, 10 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21709
Witaj, fajny tytuł......pokaż swoje zbiory i ulubione miejsce wyciszenia.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 19:30, 10 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dziękuję za powitanie , muszę tylko zmniejszyć zdjęia i pokaże.....
____________________
Liliowo i kolorowo:)
bogumila 19:34, 10 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...przybiegłam się przywitać....pokaż swoje lilie...też bardzo je lubię...pozdrawiam serdecznie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
danuta_szwajcer 19:57, 10 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 20:00, 10 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 20:05, 10 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Gardenarium 20:53, 10 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Bardzo pięknie i rzeczywiście i liliowo i kolorowo
Ogród nie musi być wymuskany, dobrze napisałaś: jest taki "Mój".
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
danuta_szwajcer 21:02, 10 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Jakie miłe przywitanie w koncu odwarzyłam się by też tutaj zaistnieć bo w sumie to już od dwóh lat czytam wątki , wiele się tutaj nauczyłam i mam nadzieję , ze i z porad co bym mogła zmienic czy poprawić u siebie chętnie skorzystam.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 21:08, 10 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies