Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Ivvvona 22:30, 07 lis 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
No piękny ten berberys, zresztą nie tylko on. Żeby mój chciał się tak przebarwić, na razie złapał żółty kolorek. Chyba pokażę mu to zdjęcie żeby wiedział jak ma wyglądać. Mój perukowiec ledwo zipie, stracił połowę gałęzi, zobaczymy co z niego będzie na wiosnę. Pozdrówka
____________________
W ogródku Iwony
Margarete 22:45, 07 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)
No żarówa daje czadu


Napisałaś jak u mnie berberys janiny.. i napisałam, że takiego nie mam... a to ci chodziło o berberys Julianny MOje jeszcze zielone.. i właściwie to tylko pierwszy rok po podasadzeniu złąpały kolor, a tak zawsze zielone, albo szare (wiosną) jak zmarzną.

No pewnie że Julianny a nie Janiny.....i to J i to J to mi sie pomyliło a tak w ogóle to ja go mam od 15 lat jeszcze jak tereny zielone były spółdzielniane czyli wspólne i nie wiedziałam jak on sie nazywa dopóki kiedys u ciebie go nie dojrzałam.... miałam 2 egzemplarze ale jeden przemarzł ktorejś zimy, nie przezył...... ten który pozostał przebarwia sie na rudo ale tak mniejwiecej co drugi rok, w ubiegłym roku nie zdązył bo mróz zrzucił mu wczesniej wszystkie liście.....ale skoro u ciebie też tak jest to widocznie ..ten typ tak ma
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:46, 07 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Małgosiu piękne zdjecia a berberys -gwiazda ogrodu. Pozdrówka.

No, no taka gwiazda listopada w ogrodzie bo w innych miesiącach miewam też inne gwiazdy
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:47, 07 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ivvvona napisał(a)
No piękny ten berberys, zresztą nie tylko on. Żeby mój chciał się tak przebarwić, na razie złapał żółty kolorek. Chyba pokażę mu to zdjęcie żeby wiedział jak ma wyglądać. Mój perukowiec ledwo zipie, stracił połowę gałęzi, zobaczymy co z niego będzie na wiosnę. Pozdrówka

Pokaż mu pokaż....zawstydź go.....może to go zmobilizuje
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 23:05, 07 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cudowne wybarwienie berberyca green carpet!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 23:20, 07 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jesienne fotki nostalgicznego ogrodu obejrzałam. Ta pora roku ma swój urok. Berberys... Obłędny!!! Utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że to dobry zakup Uściski!
paniprzyroda 23:22, 07 lis 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Pastella jeszcze się rozwinie żarówa rzeczywiście płonie, na dodatek ma piękne tło
Śliczna jesień, dużo koloru masz liście wszechobecne, lipa u mnie sypie również. Pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
Margarete 14:15, 08 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzena2007 napisał(a)
Cudowne wybarwienie berberyca green carpet!

Prawda że cudowny ? A ty Marzenko kiedyś mnie o niego już pytałaś, jest fajny i teraz i o kazdej porze roku
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:16, 08 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
Jesienne fotki nostalgicznego ogrodu obejrzałam. Ta pora roku ma swój urok. Berberys... Obłędny!!! Utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że to dobry zakup Uściski!

Dzieki za miłe słowa, zakup na pewno się odwdzięczy urodą na rabacie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:17, 08 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Pastella jeszcze się rozwinie żarówa rzeczywiście płonie, na dodatek ma piękne tło
Śliczna jesień, dużo koloru masz liście wszechobecne, lipa u mnie sypie również. Pozdrawiam

Noo wyobrażam sobie ile mascie liści od tych wielgasnych drzew w starym oggrodzie, ja za swoje wezme sie w poniedziałek 0 dzis pada u nas od rana....
Dzieki za instrukcje na pryw.
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies