Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 10:49, 28 wrz 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jankosia napisał(a)
Barbulka aż się świeci Królowa piękna.
Małgoś to ciemne zwisające to jakiś buczek jest? Jaki?

To "zapozyczony " krajobraz, las za płotem + czerwony buk pendula moich sasiadów....nie wiem jaka ma dokładnie nazwe, ale jest ładny i widze go codziennie bo rosnie tuz za moim płotem...
Chciałam pokazac juz jesienne klimaty dookoła mnie, stad to zdjęcie i ten widok.......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:53, 28 wrz 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)
Malgosiu ale sliczne fotki,pieknie kolorowo u Ciebie a bukszpan gdzie znalazl miejscowke ?

DZieki za komplementy . Bukszpan obsypany ziemia i podlewany stoi i czeka..... Zanim dostanie swoja miejscówke to duzo jeszcze czasu upłynie, to duzy, szeroki i wysoki krzew wiec nie mogę go tak ot wkopac na rabate, najpierw poszerzam rabate (zdejmowanie darni trwa...) potem bedzie przygotowanie podłoża - kompost, nowa ziemia itd a następnie przekopywanie roślin juz rosnacych a dopiero na koncu posadze bukszpanika....ale to jeszcze, troche potrwa..nadrobiłam troche w sobotei w niedziele, ale jeszcze kupa roboty przede mną......a ja mam tylko 2 rece...i późno wracam, szybko robi sie ciemno....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 11:29, 28 wrz 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jesień ma piękne kolory w Twoim marzeniu o ogrodzie Będę pilnować aby nie przegapić najpiekniejszych barw. Jak dobrze mieć sąsiada, zwłaszczea jak ma w swoim ogrodzie buki czerwone.U mnie wokół kartoflisko, jedynie dzika czeresnia u sąsiadów-dobra na nalewki, wypróbowałam.
Też mam dynię dla ozdoby - u mnie z cukiniami (właśnie - fotku majej dyni zrobić muszę. Pozdrawiam Małgosiu, pozdrowienia dla mamy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
makkasia 13:04, 29 wrz 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Małgosiu ja z planowaniem mam tak samo jak Ty ma lo tego myślę, rysuję, przygotowuję miejsce (czytaj przesadzam srylion roślin) sadzę właściwą i ...och jak pieknie myślę, za tydzień no dobrze posadziłam, za miesiąc nie no, nie tak miał być w i co, i dalej przesadzam ...taaa.
Szwedka pięknie Ci kwitnie, i trawy oooooo trawy.
Czekam na rabatę z bukszpanem, ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
popcorn 15:49, 29 wrz 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Margarete napisał(a)



Gosia co to za miskant?

fajnie u Ciebie, jesien nadchodzi
____________________
Mój nowy ogródek
Kasya 17:31, 29 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41957
wygląda trochę jak malepartus, ładna kompozycja
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ewik 16:57, 01 paź 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Takie tamy jesienne śliczne są
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Margarete 17:23, 01 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ewik napisał(a)
Takie tamy jesienne śliczne są

Oj tak, chyba najbardziej lubię jesien w moim ogrodzie ...no i maj jeszcze kocham....wtedy jest u mnie najpiekniej
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:24, 01 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasya napisał(a)
wygląda trochę jak malepartus, ładna kompozycja

Bingo !
To malepartus jest, a drugi obok ( nie widac na fotce ) tez ten sam choc miał byc zebrinus, i byłam zła że przysłali nie tego co chciałam ,a le teraz sie cieszę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:25, 01 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
makkasia napisał(a)
Małgosiu ja z planowaniem mam tak samo jak Ty ma lo tego myślę, rysuję, przygotowuję miejsce (czytaj przesadzam srylion roślin) sadzę właściwą i ...och jak pieknie myślę, za tydzień no dobrze posadziłam, za miesiąc nie no, nie tak miał być w i co, i dalej przesadzam ...taaa.
Szwedka pięknie Ci kwitnie, i trawy oooooo trawy.
Czekam na rabatę z bukszpanem, ściskam


Na rabate z bukszpanem to jeszcze trzeba poczekac...
Buziam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies