Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

anna_t 15:45, 17 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
oj ja też podkradnę
poza wirusem grypy, który kolejny raz mnie dopadł moja różyczka nie odpuszcza i juz z jednej różanki planują sie kolejne
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Anda 16:45, 17 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33505
Małgosiu, dziękuję za odwiedziny i przemiły wpis. Korzystaj z tłumaczeń - po to są
W Twoim pięknym ogrodzie już bywałam, a od teraz będę się również "odzywać" Pozdrawiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margarete 00:56, 19 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A u mnie dziś choć za oknem szaro, buro, deszczowo i sennie go tak głośno i donośnie śpiewały cały dzień ptaki że już na pewno wiosna idzie....darły się wprost...czas chyba powiesić budki lęgowe które mi jesienią wiatr pozrzucał..... wiosna i już!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:06, 19 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anna_t napisał(a)
oj ja też podkradnę
poza wirusem grypy, który kolejny raz mnie dopadł moja różyczka nie odpuszcza i juz z jednej różanki planują sie kolejne

Witaj Aneczko
fajnie że zaglądasz, ja tez bywam u ciebie choc nic nie piszę.....bo u ciebie dużo sie dzieje i duzo dyskusji a ja a planowaniu ogrodu sie nie znam....sama mam misz masz
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:08, 19 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anda napisał(a)
Małgosiu, dziękuję za odwiedziny i przemiły wpis. Korzystaj z tłumaczeń - po to są
W Twoim pięknym ogrodzie już bywałam, a od teraz będę się również "odzywać" Pozdrawiam

Bardzo wielkie dzieki za miłe słowa Anda
Zapraszam do mnie częsciej !
Z tymi tłumaczeniami to wiesz że ja właściwie sama tez bym pewnie dała rade ale skoro ty juz to zrobiłaś - to super...ja tez na codzien pracuje tym jezykiem....i troche mam go dość...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
rozark 11:10, 19 lut 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
"Z tymi tłumaczeniami to wiesz że ja właściwie sama tez bym pewnie dała rade"

to zajrzyj do mnie
____________________
pozdrowionka
Margarete 11:11, 19 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
makkasia napisał(a)
U mnie jutro i pojutrze mają być ostre przymrozki w nocy i przed południem ale później coraz cieplej w weekend jadę po obornik, który lezy dla mnie przygotowany od jesieni i do roboty hurra

Kasia ja mam od Krysi troche zadołowanego obornika z ub jesieni, juz bym go odgrzebywała i wkopywała na rabaty ale chyba jeszcze za wcześnie .....ręce mi marzną i katar złapałam...mus posiedziec przez weekend w domu i z pracami w ogrodzie sie tez wstrzymac.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:12, 19 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Przypomnij

Przypomne
Na pewno........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:12, 19 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
"Z tymi tłumaczeniami to wiesz że ja właściwie sama tez bym pewnie dała rade"

to zajrzyj do mnie

Lecę....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anda 17:53, 19 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33505
Margarete napisał(a)

Bardzo wielkie dzieki za miłe słowa Anda
Zapraszam do mnie częsciej !
Z tymi tłumaczeniami to wiesz że ja właściwie sama tez bym pewnie dała rade ale skoro ty juz to zrobiłaś - to super...ja tez na codzien pracuje tym jezykiem....i troche mam go dość...


O, to fajnie wiedzieć Jesteś tłumaczką ? I czemu masz go dość?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies