Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 15:30, 21 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
mikina34 napisał(a)


Dziewczęta, jakbyście się wybierały to ja się chętnie z Wami zabiorę, mogę? plis plis...
Ja na razie trochę z doskoku, podglądam, podczytuję i chłonę mądrości bo chwalić się niestety jeszcze nie mam czym ale wszystko przede mną

witam u mnie Moniko, pokaz nam swój ogród albo swój przyszły ogród, doradzimy, obejrzymy, podpowiemy może
Miło że zaglądasz - nasza łódzka grupa działa preznie, spotykamy sie jak wiesz dośc czesto, wymieniamy doswiadczeniami, wspólnie zwiedzamy piekne ogrody czy wystawy.Zapraszamy!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:31, 21 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AnnaCh napisał(a)
Monia załóż wątek w projektowaniu Ktoś zawsze pomoże i doradzi
A chwalić się będziesz później w Naszych ogrodach

Ania ma rację
Działaj, zakładaj wątek, dawaj foty i do przodu !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jankosia 15:59, 21 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Margarete napisał(a)

Nappisałam swoje zdanie jeden post wyżej, prawda jest pewnie po środku - naturalistyczny charakter zachowac trzeba - to fakt ale i nad niektórymi miejscami popracowac by warto było .


Wiesz Małgoś co innego Arboretum które nadal służy uczelni a co innego takie które służyło kiedyś a potem zostało otwarte również dla zwiedzających. A ogrody pokazowe to już zupełnie inna bajka bo one są tylko po to żeby się gapić - i dlatego powinny być na tip top I dlatego właśnie pewna dzikość w Rogowie nie przeszkadza mi tak jak chore róże u Kapiasów chociażby. Choć oba ogrody dla mnie piękne Ba! Wszystkie ogrody są dla mnie piękne
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
AgataP 19:11, 21 paź 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Moim zdaniem Rogów mógłby być lepiej obsadzony. Dzikość bardzo proszę, ale w Parkach Narodowych, tutaj powinny być nasadzenia swobodne, ale zadbane. No i więcej nasadzeń cieniolubnych. Mało tego.
Ale tak jak Monika mówi, każdy ogród będzie piękniejszy niż betonowa pustynia.
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 19:17, 21 paź 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Małgosiu, hortkę posadzę u siebie na zimę.
Wiosną ją wykopiemy i całą posadzisz u siebie.
Inaczej chyba nie damy rady przez tą pogodę Jak myślisz ?
____________________
Z Pszenicznej...
Bogdzia 20:52, 21 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dla mnie tez wszystkie ogrody są piekne ale są jednak te piękniejsze i najpiękniejsze i w Rogowie trochę bym porządziła
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jankosia 21:47, 21 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Bogdzia napisał(a)
Dla mnie tez wszystkie ogrody są piekne ale są jednak te piękniejsze i najpiękniejsze i w Rogowie trochę bym porządziła


Ha ha Już sobie Bogdziu ciebie w akcji wyobraziłam Chyba na niedzielę się szykuję. Pewnie dzikie tłumy będą ale to jedyny dzień (obok poniedziałku) ze słońcem na mojej mapie pogodowej. A w poniedziałek nie mogę Może potem jeszcze za tydzień... Kto wie
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 22:13, 21 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)


Ha ha Już sobie Bogdziu ciebie w akcji wyobraziłam Chyba na niedzielę się szykuję. Pewnie dzikie tłumy będą ale to jedyny dzień (obok poniedziałku) ze słońcem na mojej mapie pogodowej. A w poniedziałek nie mogę Może potem jeszcze za tydzień... Kto wie


Sama jedziesz czy z M?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 22:25, 21 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AgataP napisał(a)
Małgosiu, hortkę posadzę u siebie na zimę.
Wiosną ją wykopiemy i całą posadzisz u siebie.
Inaczej chyba nie damy rady przez tą pogodę Jak myślisz ?

Bardzo dobrze piszesz, nie mam na nic czasu w jakichś przyzwoitych porach. Cały dzień w pra y do późna potem zakupy, dom i wieczorem jak zimno i mokro to już się wychylić nosa z domu nie chce. Ten tydzień to jeszcze sprawy wokół cmentarza, zakupy na przyjazd dzieci itd....na przyjazd do ciebie i sadzenie czasu nie będzie. Dzięki za wszystko i sorry za kłopot.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:26, 21 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jankosia napisał(a)


Ha ha Już sobie Bogdziu ciebie w akcji wyobraziłam Chyba na niedzielę się szykuję. Pewnie dzikie tłumy będą ale to jedyny dzień (obok poniedziałku) ze słońcem na mojej mapie pogodowej. A w poniedziałek nie mogę Może potem jeszcze za tydzień... Kto wie

Tego słońca w Rogowie zazdroszczę
Napisz jak było
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies